Procedūros

Naturalmente veido ir kūno procedūros

Procedūros pavadinimas
Trukmė (min.)
Kaina
80
39.00 €
DOVANŲ KUPONAI

Gilaus šveitimo procedūra odai išlyginti ir paruošti ją liekninančiai ir skysčius šalinančiai procedūrai.

Riebus pagrindas padengia kūną jį maitindamas ir švelnindamas, abrikoso mikro granulės atnaujina epidermį. Tai gamtos (apelsinų, citrinų ir mėtų) vitaminai ir energija odai.

Procedūros eiga:  pasisveikinimas  su klientu + kūno perėjimas šiltais, drėgnais rankšluoščiais + pilingas, kurio likučiai panaudojami kaip kaukė (20–25 min. – ant viso kūno ) + kaukės- pilingo  nuvalymas drėgnais,  šiltais rankšluoščiais + masažas .

80
46.00 €
DOVANŲ KUPONAI

Veido procedūra pavargusioms, drėgmę praradusioms ir pirmąsias senėjimo žymes turinčioms odoms.
Drėkinantis ir raukšles lyginantis, tonizuojantis ir stangrinantis efektas. Simondsijų (Jojoba) ir avokadų grynieji aliejai giliai maitina odą, o augaliniai aktyvantai stimuliuoja kolageno gamybą. Malonus kaklo ir pečių apgaubiantis ir atpalaiduojantis masažas, atpalaiduojant energetines sankaupas, atliekant gilius taškinius paspaudimus.

Procedūros eiga:  akių, veido, dekolte zonos valymas + pilingas + veido masažas (3 technikos)  + kaukė veidui, kaklui ir dekolte zonai + BONUSAS (pėdų masažas/rankų masažas/4 sakraliniai įsiklausymo judesiai) + losjonas + lūpų kremas + paakių kremas + esencija veidui ir dekolte zonai + kremas veidui.
80
42.00 €
DOVANŲ KUPONAI

Veido procedūra blausioms, stresuotoms odoms turinčioms pakitimus (odos dėmės, odos papilkėjimai). 

Giliai veikia melanino gamybą. Oda gauna daug antioksidantinių vitaminų, tampa spindinčia, lygia ir tolygios spalvos. Ypatingas požiūris kartu su pusiauvyrą atstatančiu energetiniu masažu, įtampos atpalaidavimui ir galūnių energiniam aktyvavimui.

Procedūros eiga:  akių, veido, dekolte zonos valymas + pilingas + veido masažas (3 technikos) + kaukė veidui, kaklui ir dekolte zonai + BONUSAS (pėdų masažas/rankų masažas/4 sakraliniai įsiklausymo judesiai) + losjonas + lūpų kremas + paakių kremas +  koncentratas  veidui ir dekolte zonai + kremas veidui.