Procedūros

Konsultacijos ir diagnostika

Procedūros pavadinimas
Trukmė (min.)
Kaina
20.00 €

Gydytoja reabilitologė Dalia Lapkauskienė medicininį išsilavinimą įgijo Kauno Medicinos Universiteto gydomajame fakultete. Virš 30 metų dirbdama šeimos gydytoja rūpinasi tiek senelių, tiek tėvų, tiek vaikų sveikata.

Dirbdama šeimos gydytoja, Dalia Lapkauskienė suprato, kad norint pasiekti geresnių gydymo rezultatų - būtina po persirgtos ligos sustiprinti ligonio jėgas, pratęsiant gydymą jau reabilitacijoje. Aktyvi, žingeidi gydytoja įgijo reabilitologo kvalifikaciją.Tai padėjo pasiekti ypač gerų gydymo rezultatų.

Gydytoja Dalia Lapkausienė pastoviai gilina savo medicinines žinias tobulinimosi kursuose, mokslinėse konferecijose, domisi reabilitacinio gydymo naujovėmis, netradicinės medicinos gydymo būdais.

Dėl nuoširdumo gydytoją Dalią Lapkauskienę pacientai myli, o dėl gilaus medicininio išprusimo pasitiki jos paskirtu gydymu.

Gydytojo konsultacija (pakartotinė)
7.00 €
10.00 €

Kineziterapijatai viena pagrindinių reabilitacijos priemonių. Šis terapijos būdas pagrįstas tuo, kad tinkamas kūno judesys padeda atnaujinti, pagerinti ir išlaikyti kaulų ir raumenų, širdies kraujagyslių ir kitų sistemų funkcinę būklę. Sudarant ligoniams kineziterapijos priemonių planą, būtina įvertinti ne tik bendrą ligonių būklę, bet ir pakenktų organų ar sistemų būklę. Siūlome kineziterapiją vandenyje, sporto salėje su treniruokliais ar specialių pratimų kompleksą, kurį kineziterapeutas parinks pagal Jūsų nusiskundimus. Judėjimas gali pakeisti vaistus, tačiau jokie vaistai nepakeis judėjimo.

10.00 €

ERGOTERAPIJA

Jei patyrėte traumų, sunkių sužalojimų, neatsigaunate po operacijos ar dėl sutrikusios sveikatos negalite atlikti daugelio net elementariausių fizinės jėgos reikalaujančių kasdienių darbų, siūlome ergoterapeuto pagalbą. Ergoterapeutas Jums atliks būtiniausias procedūras, reikalingas Jūsų sveikatai gerinti. Jis išmasažuos, išjudins neveikiančius raumenis, priversdamas juos dirbti norima linkme, padės atstatyti nefunkcionuojančių organų veiklą, o prireikus jis parodys ir išmokys Jus kaip galėtumėte toliau gyventi visavertį gyvenimą ir susitvarkyti su kasdieniais buitiniais rūpesčiais.

Ergoterapija padeda maksimaliai atkurti pacientų funkcijas ir galimybes, būti nepriklausomais kasdieniame gyvenime. Kiekvienas gali gyventi savarankiškai, atsižvelgdamas į savo norus ir poreikius. Ergoterapijos procedūros būna tiek individualios, tiek grupinės. Jos leidžia žmogui atitrūkti nuo slegiančių minčių apie ligą, negalią, įgyti pasitikėjimo savimi.

20.00 €

Individualios psichologo konsultacijos padeda saugiame, visišku  pasitikėjimu pagrįstame pokalbyje išsiaiškinti ne tik slegiančius sunkumus, bet ir jų atsiradimo priežastis bei  atrasti asmens vidinius pajėgumus išspręsti šias problemas.

Porų ir šeimų konsultavimas skirtas poros / šeimos santykių sunkumams ir krizėms išgyventi, kurti tarpusavio  santykius. Vienas kitą mylinčių žmonių, gyvenančių santuokoje ar drauge, laimė nėr a duodama ar dovanojama. Ji yra kuriama. Ji  negali egzistuoti be  abiejų, ją sudarančių asmenų individualios atsakomybės, sąmoningumo ir drąsos pažvelgti į iškylančius sunkumus, atsikratyti iliuzijų ir gyventi tikrą gyvenimą. Kiekvienoje santuokoje, net ir geriausiai pasisekusioje, egzistuoja gražūs ir sunkūs periodai. Svarbu, kad jie nenuvertintų sunkumų, o drįstų apie tai kalbėtis, girdėti, suprasti vienas kitą. Dažnai vieniems patiems tai pernelyg  sunki  užduotis, todėl čia gali ateiti į pagalbą specialistas.

Logopedo konsultacija
10.00 €
20.00 €

Sanatorija "Gradiali" didžiuojasi savo specialistais. Vienas jų - plastikos chirurgas Gintaras Karalevičius. Chirurgu dirba jau daugiau nei 20 metų. 1986 metis baigė Vilniaus Universiteto medicinos fakultetą. Privačią praktiką pradėjo 1988 metais. Tobulinosi Švedijoje, Suomijoje, Vokietijoje, Graikijoje. Gydytojas yra Lietuvos plastinės ir rekonstrukcinės draugijos narys, taip pat tarptautinės plastinės ir rekonstrukcinės draugijos (IPRAS) narys. Nuo 1996 metų Šiaulių respublikinės ligoninės Plastinės ir Rekonstrukcinės chirurgijos skyriaus vedėjas.

Tik Palangos sanatorijoje „Gradiali"  vienintelis Lietuvoje ir Baltijos šalyse odą atjauninantis lazeris Asclepion MCL 31 Dermablate!

Pasaulinio lyderio Vokietijos kompanijos „Asclepion Laser Technologies" sukurtas  naujos kartos lazeris Asclepion MCL 31 Dermablate - išskirtinė galimybė atsikratyti nepageidaujamų odos pokyčių. Jis saugiai ir greitai naikina raukšles, pigmentines dėmes, apgamus, strijas, koreguoja randus bei šalina daugybę kitų nepageidaujamų odos darinių. Šis vienintelis Lietuvoje ir Pabaltijyje lazeris skiriasi nuo šiuo metu Lietuvoje naudojamų senesnės kartos lazerių Asclepion MCL 30 Dermablate tuo, kad yra galingesnis, saugesnis, todėl tikslingiau ir trumpiau veikia probleminę vietą, darydamas mažesnį poveikį aplinkiniams sveikiems audiniams, sutrumpėja gijimo laikas.

MCL 31 dermablate lazeris frakciniu režimu veikia pasirinktas odos vietas -  į 1kv.cm. per sekundės dalis suformuoja šimtus mikroskopinių stulpelių, o aplinkiniai audiniai lieka nepažeisti. Tokiu būdu yra skatinamas naujos, švelnios odos susidarymas bei kolageno, elastino gamyba, oda atgyja stangresnė, o nepažeisti audiniai paspartina natūralų gijimą.

Mes didžiuojamės sanatorijoje  „Gradiali" dirbančiu profesionaliu plastikos chirurgu Gintaru Karalevičiumi, kuris lazeriu MCL 31 Dermablate atlieka įvairių odos darinių šalinimą, frakcinį odos atnaujinimą, švelnų frakcinį odos atnaujinimą, visos odos atnaujinimą abliaciniu režimu.


Taigi jei norite atjaunėti, atsikratyti nepageidaujamų odos darinių ir pokyčių, LAIKAS KEISTIS ir geriausia tam vieta - sanatorija „Gradiali" Palangoje. Laukiame Jūsų ramioje ir gražioje Palangos vietoje - Vanagupės 15. 


Kodėl „Asclepion Laser Technologies"? Ši Vokietijos kompanija grožio industrijai modernią įrangą kuria jau 30 metų, o technologijos naudojamos daugiau nei 60 pasaulio šalių. Jų pasiekti rezultatai lazerinės įrangos kūrimo srityje užtikrina lyderio vardą visame pasaulyje, o gydymo įstaigos, dirbančioms su Asclepion Laser Technologies įranga, pasiekia geriausių gydymo rezultatų, užtikrinant saugias ir veiksmingas gydymo bei grožio procedūras.

Frakcinio odos atnaujinimo metu yra pašalinama dalis odos paviršiaus (priklausomai nuo pasirinkto režimo gali būti 5, 10 ar 15 proc.). Tačiau lazeriu galima atlikti ir pilną odos atnaujinimą, kuomet yra pašalinama 100 proc. odos paviršiaus. 

Pėdų priežiūros specialisto konsultacija
8.00 €
Dietisto konsultacija
20.00 €
Kitų medicinos darbuotojų konsultacija
20.00 €