Procedūros

Gintaro terapija

Procedūros pavadinimas
Trukmė (min.)
Kaina
60
53.00 €
DOVANŲ KUPONAI

Masažui naudojamos priemonės: gintarinis aliejus, gintariniai šilti maišeliai, gintaro masažuokliai pėdoms.

Atpalaiduojantis  gintarinis masažas skirtas tiems, kas ieško ypatingos ramybės ir poilsio. Šio masažo metu pasiekiama gili ramybė. Pailsi, atsipalaiduoja ir stiprėja visas organizmas, mažėja stresas, įtampa, gerėja nuotaika ir darbingumas, sumažėja galvos ir raumenų skausmas, gerėja rankų ir šąlančių kojų kraujotaka. Masažas atliekamas tik su natūraliais aliejais (bazinis ir gintarinis).

90
66.00 €
DOVANŲ KUPONAI

Masažui naudojamos priemonės: gintaro pudra, gintarinis aliejus, gintariniai šilti maišeliai, gintaro masažuokliai pėdoms.

Klasikinis gintarinis masažas – tai efektyvi priemonė naudojama sveikatai gerinti. Šis masažas ypatingai teigiamai veikia mūsų organizmą, pašalina įtampą ir stresą. Po masažo atslūgsta nugaros, galvos skausmai, atsipalaiduoja raumenys, išnyksta spazmai, atkuriamas sąnarių judrumas, atsistato organizmo funkcijos po traumų, lūžių, sutrenkimų. Reguliarus masažas stiprina imunitetą, gerina miegą, mažina galvos skausmus, suteikia žvalumo, pakelia nuotaiką ir pagerina savijautą. 

90
66.00 €
DOVANŲ KUPONAI

Masažui naudojamos priemonės: gintaro pudra, gintarinis aliejus, gintariniai šilti maišeliai, natūralus medus.

Medus nuo seno žinomas kaip maistas ir vaistas, o masažo metu puikiai išnaudojamos jo unikalios savybės. Masažo įtakoje pagerinama kraujo cirkuliacija giliuosiuose odos audiniuose bei raumeninėse skaidulose. Medus, atiduodamas biologiškai aktyvias medžiagas, tuo pačiu absorbuoja odos paviršiuje esančius toksinus ir greitai pašalina juos iš organizmo. Masažo technika - ganėtinai stiprūs judesiai. Masažo metu naudojamas tik natūralus medus. Po medaus masažo nugarai, atliekama viso kūno jonizacija naudojant gintaro pudrą.

90
66.00 €
DOVANŲ KUPONAI

Masažui naudojamos priemonės: gintaro pudra, cinamonas, gintarinis aliejus, gintariniai šilti maišeliai, gintariniai  masažuokliai pėdoms.

Cinamonas kartu su gintaro pudra veikia efektingai ne tik kūno formų grąžinimui, bet ir bendrai žmogaus sveikatai. Cinamonas – šildantis prieskonis, dėl to jo savybės gerina kraujotaką, kelia spaudimą, sušildo kūną. Cinamonas valo toksinus, ramina nervų sistemą. O sąveikaudami kartu su gintarine pudra tik sustiprina gydomąsias savybes.

75
56.00 €
DOVANŲ KUPONAI

Naudojamos priemonės: gintarinis smėlis, druska, gintarinis aliejus, gintariniai šilti maišeliai.

Lengvu masažu su gintaro smėliu ir druska nuvalomos negyvos kūno odos ląstelės. Šveitimo metu pasišalina toksinai ir stimuliuojama kraujo apytaka audiniuose. Nuvalyta oda įtrinama gintariniu aliejumi.

Gintarinis greifrutinis šveitimas, įvyniojimas, masažas
75
56.00 €
DOVANŲ KUPONAI
Gintarinis obuolinis šveitimas, įvyniojimas, masažas
75
56.00 €
DOVANŲ KUPONAI
75
56.00 €
DOVANŲ KUPONAI

Naudojamos priemonės: gintarinis smėlis, cinamonas, gintarinis aliejus, gintariniai šilti maišeliai.

Ši procedūra itin gerai šildo kūną prie bet kokios temperatūros, nuima įtampą raumenyse. Švelniai veikdama hormoninę sistemą skatina pasitikėjimą savimi, mažina įtampą ir susikaustymą. Cinamono aromatas jaudina, suteikia gyvybingumo ir skatina veikti. Padeda atsikratyti depresinių nuotaikų, sušildo sielą. Būdamas puikus antiseptikas kartu su gintaro smėliu didina odos atsparumą, mažina uždegimų simptomus, dezinfekuoja.

30
20.00 €
DOVANŲ KUPONAI

Veiksminga veido kaukė labai padės riebiai, spuoguotai  veido odai. Jos metu odą dezinfekuojame, prisotiname gintaro rūgšties, subalansuojame poodinę riebalinių liaukų veiklą  (riebiai veido odai atliekama sausa kaukė, sausai odai maišoma su gintaro vandeniu).

Naudojamos priemonės - gintaro pudra, gintaro vanduo, gintarinis čiužinys, gintarinė pagalvė.

45
35.00 €
DOVANŲ KUPONAI

Procedūros metu tiesiogiai veikiamas visas organizmas: atgaivinama ir šviežia energija „užliejama“ oda, gintaro rūgštis smelkiasi į ląsteles, pagyvindama ir atkurdama jose vykstančius gyvybinius procesus, veido masažo metu jus pasieks gili ramybė. Naudojamos priemonės - gintaro pudra, gintaro vanduo, gintarinis aliejus, gintaro šilti maišeliai, gintarinis čiužinys, gintarinė pagalvė.

60
55.00 €
DOVANŲ KUPONAI

Gintarinė kaukė - tikras atradimas jūsų veidui. Šią procedūrą sudaro gintarinė kaukė, veido šveitimas bei aktyvuojantis veido sutepimas gintariniu aliejumi. Procedūros metu stimuliuojama dekoltė, kaklo, veido raumenys ir oda. Po procedūros pajusite pagerėjusią kraujotaką, jūsų veidas švytės, o ląstelės atsinaujins. Regeneracinės ir antiseptinės gintaro savybės puikiai tinka veido odos valymui ir būklės gerinimui. Naudojamos priemonės - gintaro pudra, gintaro vanduo, gintarinis aliejus, gintaro šilti maišeliai, gintarinis čiužinys, gintarinė pagalvė.

60
53.00 €
DOVANŲ KUPONAI

Naudojamos priemonės - gintarinis aliejus, gintaro smėliukas, gintariniai šilti maišeliai, gintarinis čiužinukas, gintarinė pagalvė.

Anticeliulitinis gintarinis  masažas – kūno sveikatinimo ir gražinimo procedūra.  Šis masažas rekomenduojamas įvairaus amžiaus moterims, kurios nori pagreitinti lieknėjimo procesą, medžiagų apykaitą, atsikratyti celiulito. Vyresnio amžiaus moterims šis masažas padeda pristabdyti senėjimą, neleidžia taip greitai glebti ir vysti odai, mažina patinimus, šalina skysčių sankaupas, suteikia energijos ir žvalumo. Procedūros rezultatai yra pastebimi tiek išorėje, tiek organizmo viduje.

Relaksacija ant gintaro čiužinio
30
7.00 €