Procedūros
Procedūros pavadinimas
Trukmė (min.)
Kaina

Estetinės grožio procedūros lazeriu

Randų gydymas (1 cm²)
40.00 €
DOVANŲ KUPONAI
Pigmentinių odos pažeidimų (dėmių, strazdanų) gydymas. Atskiri dariniai (2 cm²)
20.00 €
DOVANŲ KUPONAI
Kraujagyslinių odos darinių šalinimas. Atskiri dariniai (2 cm²)
20.00 €
DOVANŲ KUPONAI
Odos atjauninimas ir patempimas - veido sritis
100.00 €
DOVANŲ KUPONAI
Odos atjauninimas ir patempimas - dekoltė sritis
120.00 €
DOVANŲ KUPONAI
Odos atjauninimas ir patempimas - veido ir dekoltė sritis
200.00 €
DOVANŲ KUPONAI
Odos atjauninimas ir patempimas - plaštakos
50.00 €
DOVANŲ KUPONAI
180.00 €
DOVANŲ KUPONAI
Veido sritis: lengvas (L) 180 Eur. - normalus (N) 300 Eur
100.00 €
DOVANŲ KUPONAI

Kaklo sritis: (L) 100 Eur. – (N) 180 Eur.

100.00 €
DOVANŲ KUPONAI

Dekoltė sritis: (L) 100 Eur. – (N) 180 Eur.

270.00 €
DOVANŲ KUPONAI

Veido ir kaklo sritis: (L) 270 Eur. – (N) 440 Eur.

180.00 €
DOVANŲ KUPONAI

Kaklo ir dekoltė sritis: (L) 180 Eur. – (N) 300 Eur.

320.00 €
DOVANŲ KUPONAI

Veido, kaklo ir dekoltė sritis: (L) 320 Eur. – (N) 600 Eur.

50.00 €
DOVANŲ KUPONAI

Sritis aplink akis: (L) 50 Eur – (N) 80 Eur

48.00 €
DOVANŲ KUPONAI

Skruostų sritis: (L) 48 Eur – (N) 135 Eur

50.00 €
DOVANŲ KUPONAI

Sritis aplink lūpas: (L) 50 Eur – (N) 80 Eur

ACNE (spuogų) sukeltų randų gydymas - veido sritis
140.00 €
DOVANŲ KUPONAI
ACNE (spuogų) sukeltų randų gydymas - kaktos sritis
80.00 €
DOVANŲ KUPONAI
ACNE (spuogų) sukeltų randų gydymas - skruostų sritis
90.00 €
DOVANŲ KUPONAI
ACNE gydymas - veido sritis
80.00 €
DOVANŲ KUPONAI
ACNE gydymas - kaktos sritis
50.00 €
DOVANŲ KUPONAI
ACNE gydymas - skruostų sritis
60.00 €
DOVANŲ KUPONAI
ACNE gydymas - pažastų sritis
60.00 €
DOVANŲ KUPONAI
ACNE gydymas - kirkšnies sritis
70.00 €
DOVANŲ KUPONAI
ACNE gydymas - nugaros sritis
90.00 €
DOVANŲ KUPONAI
Rankų nago grybelio gydymas
70.00 €
DOVANŲ KUPONAI
Kojų nago grybelio gydymas lazeriu
80.00 €
DOVANŲ KUPONAI
0.00 €
Tiksli kaina nustatoma konsultacijos metu (5 Eur už 1 VV)
0.00 €
Juvederm Voluma

Tiksli kaina nustatoma konsultacijos metu  (nuo 140 eur)

Konsultacijos ir diagnostika

22.00 €

Gydytoja reabilitologė Dalia Lapkauskienė medicininį išsilavinimą įgijo Kauno Medicinos Universiteto gydomajame fakultete. Virš 30 metų dirbdama šeimos gydytoja rūpinasi tiek senelių, tiek tėvų, tiek vaikų sveikata.

Dirbdama šeimos gydytoja, Dalia Lapkauskienė suprato, kad norint pasiekti geresnių gydymo rezultatų - būtina po persirgtos ligos sustiprinti ligonio jėgas, pratęsiant gydymą jau reabilitacijoje. Aktyvi, žingeidi gydytoja įgijo reabilitologo kvalifikaciją.Tai padėjo pasiekti ypač gerų gydymo rezultatų.

Gydytoja Dalia Lapkausienė pastoviai gilina savo medicinines žinias tobulinimosi kursuose, mokslinėse konferecijose, domisi reabilitacinio gydymo naujovėmis, netradicinės medicinos gydymo būdais.

Dėl nuoširdumo gydytoją Dalią Lapkauskienę pacientai myli, o dėl gilaus medicininio išprusimo pasitiki jos paskirtu gydymu.

Gydytojo konsultacija (pakartotinė)
9.00 €
12.00 €

Kineziterapijatai viena pagrindinių reabilitacijos priemonių. Šis terapijos būdas pagrįstas tuo, kad tinkamas kūno judesys padeda atnaujinti, pagerinti ir išlaikyti kaulų ir raumenų, širdies kraujagyslių ir kitų sistemų funkcinę būklę. Sudarant ligoniams kineziterapijos priemonių planą, būtina įvertinti ne tik bendrą ligonių būklę, bet ir pakenktų organų ar sistemų būklę. Siūlome kineziterapiją vandenyje, sporto salėje su treniruokliais ar specialių pratimų kompleksą, kurį kineziterapeutas parinks pagal Jūsų nusiskundimus. Judėjimas gali pakeisti vaistus, tačiau jokie vaistai nepakeis judėjimo.

12.00 €

ERGOTERAPIJA

Jei patyrėte traumų, sunkių sužalojimų, neatsigaunate po operacijos ar dėl sutrikusios sveikatos negalite atlikti daugelio net elementariausių fizinės jėgos reikalaujančių kasdienių darbų, siūlome ergoterapeuto pagalbą. Ergoterapeutas Jums atliks būtiniausias procedūras, reikalingas Jūsų sveikatai gerinti. Jis išmasažuos, išjudins neveikiančius raumenis, priversdamas juos dirbti norima linkme, padės atstatyti nefunkcionuojančių organų veiklą, o prireikus jis parodys ir išmokys Jus kaip galėtumėte toliau gyventi visavertį gyvenimą ir susitvarkyti su kasdieniais buitiniais rūpesčiais.

Ergoterapija padeda maksimaliai atkurti pacientų funkcijas ir galimybes, būti nepriklausomais kasdieniame gyvenime. Kiekvienas gali gyventi savarankiškai, atsižvelgdamas į savo norus ir poreikius. Ergoterapijos procedūros būna tiek individualios, tiek grupinės. Jos leidžia žmogui atitrūkti nuo slegiančių minčių apie ligą, negalią, įgyti pasitikėjimo savimi.

22.00 €

Individualios psichologo konsultacijos padeda saugiame, visišku  pasitikėjimu pagrįstame pokalbyje išsiaiškinti ne tik slegiančius sunkumus, bet ir jų atsiradimo priežastis bei  atrasti asmens vidinius pajėgumus išspręsti šias problemas.

Porų ir šeimų konsultavimas skirtas poros / šeimos santykių sunkumams ir krizėms išgyventi, kurti tarpusavio  santykius. Vienas kitą mylinčių žmonių, gyvenančių santuokoje ar drauge, laimė nėr a duodama ar dovanojama. Ji yra kuriama. Ji  negali egzistuoti be  abiejų, ją sudarančių asmenų individualios atsakomybės, sąmoningumo ir drąsos pažvelgti į iškylančius sunkumus, atsikratyti iliuzijų ir gyventi tikrą gyvenimą. Kiekvienoje santuokoje, net ir geriausiai pasisekusioje, egzistuoja gražūs ir sunkūs periodai. Svarbu, kad jie nenuvertintų sunkumų, o drįstų apie tai kalbėtis, girdėti, suprasti vienas kitą. Dažnai vieniems patiems tai pernelyg  sunki  užduotis, todėl čia gali ateiti į pagalbą specialistas.

Logopedo konsultacija
12.00 €
22.00 €

Sanatorija "Gradiali" didžiuojasi savo specialistais. Vienas jų - plastikos chirurgas Gintaras Karalevičius. Chirurgu dirba jau daugiau nei 20 metų. 1986 metis baigė Vilniaus Universiteto medicinos fakultetą. Privačią praktiką pradėjo 1988 metais. Tobulinosi Švedijoje, Suomijoje, Vokietijoje, Graikijoje. Gydytojas yra Lietuvos plastinės ir rekonstrukcinės draugijos narys, taip pat tarptautinės plastinės ir rekonstrukcinės draugijos (IPRAS) narys. Nuo 1996 metų Šiaulių respublikinės ligoninės Plastinės ir Rekonstrukcinės chirurgijos skyriaus vedėjas.

Tik Palangos sanatorijoje „Gradiali"  vienintelis Lietuvoje ir Baltijos šalyse odą atjauninantis lazeris Asclepion MCL 31 Dermablate!

Pasaulinio lyderio Vokietijos kompanijos „Asclepion Laser Technologies" sukurtas  naujos kartos lazeris Asclepion MCL 31 Dermablate - išskirtinė galimybė atsikratyti nepageidaujamų odos pokyčių. Jis saugiai ir greitai naikina raukšles, pigmentines dėmes, apgamus, strijas, koreguoja randus bei šalina daugybę kitų nepageidaujamų odos darinių. Šis vienintelis Lietuvoje ir Pabaltijyje lazeris skiriasi nuo šiuo metu Lietuvoje naudojamų senesnės kartos lazerių Asclepion MCL 30 Dermablate tuo, kad yra galingesnis, saugesnis, todėl tikslingiau ir trumpiau veikia probleminę vietą, darydamas mažesnį poveikį aplinkiniams sveikiems audiniams, sutrumpėja gijimo laikas.

MCL 31 dermablate lazeris frakciniu režimu veikia pasirinktas odos vietas -  į 1kv.cm. per sekundės dalis suformuoja šimtus mikroskopinių stulpelių, o aplinkiniai audiniai lieka nepažeisti. Tokiu būdu yra skatinamas naujos, švelnios odos susidarymas bei kolageno, elastino gamyba, oda atgyja stangresnė, o nepažeisti audiniai paspartina natūralų gijimą.

Mes didžiuojamės sanatorijoje  „Gradiali" dirbančiu profesionaliu plastikos chirurgu Gintaru Karalevičiumi, kuris lazeriu MCL 31 Dermablate atlieka įvairių odos darinių šalinimą, frakcinį odos atnaujinimą, švelnų frakcinį odos atnaujinimą, visos odos atnaujinimą abliaciniu režimu.


Taigi jei norite atjaunėti, atsikratyti nepageidaujamų odos darinių ir pokyčių, LAIKAS KEISTIS ir geriausia tam vieta - sanatorija „Gradiali" Palangoje. Laukiame Jūsų ramioje ir gražioje Palangos vietoje - Vanagupės 15. 


Kodėl „Asclepion Laser Technologies"? Ši Vokietijos kompanija grožio industrijai modernią įrangą kuria jau 30 metų, o technologijos naudojamos daugiau nei 60 pasaulio šalių. Jų pasiekti rezultatai lazerinės įrangos kūrimo srityje užtikrina lyderio vardą visame pasaulyje, o gydymo įstaigos, dirbančioms su Asclepion Laser Technologies įranga, pasiekia geriausių gydymo rezultatų, užtikrinant saugias ir veiksmingas gydymo bei grožio procedūras.

Frakcinio odos atnaujinimo metu yra pašalinama dalis odos paviršiaus (priklausomai nuo pasirinkto režimo gali būti 5, 10 ar 15 proc.). Tačiau lazeriu galima atlikti ir pilną odos atnaujinimą, kuomet yra pašalinama 100 proc. odos paviršiaus. 

Pėdų priežiūros specialisto konsultacija
10.00 €
Dietisto konsultacija
22.00 €
Kitų medicinos darbuotojų konsultacija
22.00 €

Naturalmente veido ir kūno procedūros

80
42.00 €
DOVANŲ KUPONAI

Gilaus šveitimo procedūra odai išlyginti ir paruošti ją liekninančiai ir skysčius šalinančiai procedūrai.

Riebus pagrindas padengia kūną jį maitindamas ir švelnindamas, abrikoso mikro granulės atnaujina epidermį. Tai gamtos (apelsinų, citrinų ir mėtų) vitaminai ir energija odai.

Procedūros eiga:  pasisveikinimas  su klientu + kūno perėjimas šiltais, drėgnais rankšluoščiais + pilingas, kurio likučiai panaudojami kaip kaukė (20–25 min. – ant viso kūno ) + kaukės- pilingo  nuvalymas drėgnais,  šiltais rankšluoščiais + masažas .

80
49.00 €
DOVANŲ KUPONAI

Veido procedūra pavargusioms, drėgmę praradusioms ir pirmąsias senėjimo žymes turinčioms odoms.
Drėkinantis ir raukšles lyginantis, tonizuojantis ir stangrinantis efektas. Simondsijų (Jojoba) ir avokadų grynieji aliejai giliai maitina odą, o augaliniai aktyvantai stimuliuoja kolageno gamybą. Malonus kaklo ir pečių apgaubiantis ir atpalaiduojantis masažas, atpalaiduojant energetines sankaupas, atliekant gilius taškinius paspaudimus.

Procedūros eiga:  akių, veido, dekolte zonos valymas + pilingas + veido masažas (3 technikos)  + kaukė veidui, kaklui ir dekolte zonai + BONUSAS (pėdų masažas/rankų masažas/4 sakraliniai įsiklausymo judesiai) + losjonas + lūpų kremas + paakių kremas + esencija veidui ir dekolte zonai + kremas veidui.
80
45.00 €
DOVANŲ KUPONAI

Veido procedūra blausioms, stresuotoms odoms turinčioms pakitimus (odos dėmės, odos papilkėjimai). 

Giliai veikia melanino gamybą. Oda gauna daug antioksidantinių vitaminų, tampa spindinčia, lygia ir tolygios spalvos. Ypatingas požiūris kartu su pusiauvyrą atstatančiu energetiniu masažu, įtampos atpalaidavimui ir galūnių energiniam aktyvavimui.

Procedūros eiga:  akių, veido, dekolte zonos valymas + pilingas + veido masažas (3 technikos) + kaukė veidui, kaklui ir dekolte zonai + BONUSAS (pėdų masažas/rankų masažas/4 sakraliniai įsiklausymo judesiai) + losjonas + lūpų kremas + paakių kremas +  koncentratas  veidui ir dekolte zonai + kremas veidui.

Papildomos procedūros

Tobulos akys
23.00 €
DOVANŲ KUPONAI
Lengvos kojos
23.00 €
DOVANŲ KUPONAI
Grožio kaukė su šveitimu
18.00 €
DOVANŲ KUPONAI

Procedūros vyrams

Detoksikuojanti veido odos terapija
58.00 €
DOVANŲ KUPONAI
Antistresinis OLIGOMER SPA ritualas
73.00 €
DOVANŲ KUPONAI
Antistresinis OLIGOMER SPA ritualas (be šveitimo)
53.00 €
DOVANŲ KUPONAI

Tailandietiški masažai

Tailandietiškas galvos masažas
25
18.00 €
Tailandietiškas kojų ir pėdų masažas
30
25.00 €
Tailandietiškas viso kūno masažas
120
75.00 €
Švediškas viso kūno masažas
90
65.00 €

Atpalaiduojanti vandens terapija

60
78.00 €
DOVANŲ KUPONAI

Watsu -  tai judesio, šokio, masažo ir meditacijos junginys. Atsipalaidavimas kūnui, ramybė protui, džiugesys sielai.

Kiekvienas prisilietimas, judesys ir Watsu patirties aspektas yra labai svarbus ir skirtingai veikia plūduriuojantį žmogų. Šiltas vanduo atpalaiduoja audinius ir nuramina protą. Siūbavimas vandenyje sukuria lengvumo įspūdį ir pakeičia traukos bei laiko suvokimą. Ritmingas ir ramus kvėpavimas sukuria laisvumo pojūtį bei ramybės jausmą.  Siūbuojantys judesiai suteikia laisvės, aptakumo ir grožio pojūtį. 

60
48.00 €
DOVANŲ KUPONAI

Watsu -  tai judesio, šokio, masažo ir meditacijos junginys. Atsipalaidavimas kūnui, ramybė protui, džiugesys sielai.

Kiekvienas prisilietimas, judesys ir Watsu patirties aspektas yra labai svarbus ir skirtingai veikia plūduriuojantį žmogų. Šiltas vanduo atpalaiduoja audinius ir nuramina protą. Siūbavimas vandenyje sukuria lengvumo įspūdį ir pakeičia traukos bei laiko suvokimą. Ritmingas ir ramus kvėpavimas sukuria laisvumo pojūtį bei ramybės jausmą.  Siūbuojantys judesiai suteikia laisvės, aptakumo ir grožio pojūtį. 

Vie collection procedūros

60
84.00 €
DOVANŲ KUPONAI

Gaivinamoji veido odos procedūra įkvėpta estetinės medicinos: atkartoja odą atgaivinantį mezoterapijos poveikį.

Individualiai parenkami mezoterapiniai kokteiliai tai 100 % veiksmingumas brandžiai, sausai ar užterštai veido odai jau po pirmos procedūros:

 • suaktyvina ląsteles,
 • mažina raukšles ir atkuria ovalą,
 • stiprina hidrolipidinį sluoksnį ir odos imunitetą,
 • prisotina drėgme,
 • atkuria odos ir audinių putlumą.

Akivaizdus poveikis jau po 1-os procedūros:

 • sudrėkinta oda 100 % ;
 • atgaivinta oda 100 %;
 • veidas švyti 100 % .
60
73.00 €
DOVANŲ KUPONAI

Įkvėpta estetinės medicinos: imituoja botokso ir hialurono rūgšties injekcijas, kurios

 • išlygina raukšles,
 • stangrina odą,
 • atkuria veido ovalą.

Pastebimai sumažina 3 tipų raukšles: kaktos, kaklo ir nudribusio ovalo.

Skirtingoms veido sritims reikalingi skirtingi produktai, todėl VIE COLLECTION sukūrė serumus, kurie atitinka botokso (botulino toksino) bei užpildų injekcijas.

Pastebimai sumažina 3 tipų raukšles.

Poveikis po 1-os procedūros:

 • išlygintos raukšlės viršutinėje veido dalyje 100 %;
 • užpildytos raukšlės apatinėje veido dalyje 95 %,
 • atkurtas veido ovalas, lygi kaklo ir dekolte oda 100 %
60
73.00 €
DOVANŲ KUPONAI

Ši procedūra skirta akimirksniu suteikti odai švytėjimo, tolygų atspalvį ir efektyviai kovai su pigmentinėmis dėmėmis:

 • pagerina bendrą odos būklę,
 • sumažina netolygią pigmentaciją,
 • padidina odos stangrumą.

Įkvėpta estetinės medicinos: LASER ir LED šviesų terapijos, siekiant daugiau stangrumo, švytėjimo ir tolygumo.

Optimalus poveikis po 3 gydomųjų procedūrų:

 • atkurtas audinių tankumas, putlesnė oda;
 • švytinti oda;
 • tolygesnis atspalvis.
60
76.00 €
DOVANŲ KUPONAI

Kūno odos šveitimas su mikrodermabraziniu šveitikliu: abrikoso sėklos, raudonieji dumbliai, perlito granulės „nušlifuoja” suragėjusį sluoksnį nuo pėdų iki pat rankų pirštų galiukų. Viso kūno įvyniojimas su rūgštine kūno emulsija: sukelia raginio odos sluoksnio pleiskanojimą / nusisluoksniavimą ir tokiu būdu pašalina negyvas ląsteles, be diskomforto ar nemalonaus dirginimo pojūčio. Drėkinamoji infuzija: kūno odos sutepimas jauninamuoju kremu, kuris intensyviai maitina, suteikia ląstelėms energijos ir prisotina deguonimi, skatina odos gyvybingumą.

Procedūra rekomenduojama tiek prieš saulės vonias ar savaiminio įdegio procedūras, norint gražaus ir tolygaus idegio; tiek po atostogų, kad sumažinti pleiskanojimą ir pamaitinti išsausėjusią odą.

Rezultatai po 1-os kūno grožio procedūros

 • dekolte atrodo lygesnė;
 • mažiau pastebimos raukšlės ant rankų;
 • lygesnė odos tekstūra;
 • tonizuota oda;
40
23.00 €
DOVANŲ KUPONAI

Rankų ir plaštakų odos šveitimas su mikrodermabraziniu šveitikliu: abrikoso sėklos, raudonieji dumbliai, perlito granulės „nušlifuoja” suragėjusį sluoksnį. Rankų įvyniojimas su rūgštine emulsija: sukelia raginio odos sluoksnio pleiskanojimą / nusisluoksniavimą ir tokiu būdu pašalina negyvas ląsteles, be diskomforto ar nemalonaus dirginimo pojūčio. Drėkinamoji infuzija: rankų sutepimas jauninamuoju kremu, kuris intensyviai maitina, suteikia ląstelėms energijos ir prisotina deguonimi, skatina odos gyvybingumą.

Procedūra rekomenduojama tiek prieš saulės vonias ar savaiminio įdegio procedūras, norint gražaus ir tolygaus idegio; tiek po atostogų, kad sumažinti pleiskanojimą ir pamaitinti išsausėjusią odą.

Rezultatai po 1-os kūno grožio procedūros

 • mažiau pastebimos raukšlės ant rankų;
 • lygesnė odos tekstūra;
 • tonizuota oda.

Fizioterapija

7.00 €

Elektrostimuliacija - naudojama audinių ir organų funkcijai aktyvinti, atliekant nervų - raumenų stimuliacijos procedūras, bei  malšinti ūminį ar  lėtinį skausmą

Specialių lipnių elektrodų pagalba tam tikros trukmės dažnio ir intensyvumo švelniu elektriniu impulsu veikiamos jutiminę informaciją nešančios nervinės skaidulos, kurios užblokuoja skausmo perdavimą - tuo būdu malšinamas skausmas. Stimuliuojant motorines nervines skaidulas, sukeliamas atitinkamo raumens susitraukimas. Stimuliuojant nervo - raumens jungtį, skatinamas paties pažeisto nervo gijimas, aktyvinami medžiagų apykaitos procesai raumenyse, suintensyvėja kraujotaka, pagerėja audinių mityba, stiprėja dėl ligų ar traumų nusilpę raumenys.

Ilgalaikis raumens stimuliavimas stiprina jo jėgą, tonusą ir ištvermę. 
Suaktyvinta kraujotaka slopina aplink nervus esančių audinių paburkimą, stiprina jutimus.

Mūsų įstaigoje naudojamas BTL 5000 aparatas leidžia panaudoti 200 programų ne tik įvairių ligų gydymui, bet ir pavargusių raumenų atstatymui, paburkimų mažinimui, raumenų jėgos didinimui.

Įvairiu elektros srovių kompleksai parenkami individualiai kiekvienam pacientui. 

20
9.00 €

Magnetoterapija - toks pat senas gydymo būdas kaip, pavyzdžiui, akupunktūra, ir buvo žinoma jau Senovės Egipte ir Kinijoje. Šiandien šis metodas medicinos praktikoje taip pat yra populiarus, todėl plačiai taikomas ir naudojamas prie įvairių susirgimų ar negalavimų:

 • raumenų patempimai ir sumušimai;
 • raumenų nuovargis;
 • neuropatijos;
 • periferinių nervų pažeidimai;
 • riešo tunelio sindromas;
 • trofinės kraujagyslių opos, kraujagyslių pažeidimai sergant diabetu, hematomos, potrauminiai patinimai;
 • ūmūs ir lėtiniai raumenų-sausgyslių ir sąnarių pažeidimai (nugaros skausmas, kaklo, pečių skausmai ir kt.)

Magnetiniai impulsai proceso metu tiesiogiai veikia organizmo ląstelių sieneles ir dėl to jos pasikeičia. Ląstelių membraninėse sienelėse gali atsiverti  tokie kanalai, kurie anksčiau tinkamai nefunkcionavo. Dėl magnetinių impulsų poveikio ląstelėje atsiranda medžiagų apykaitos suaktyvėjimas. Kur slypi magnetoterapijos esmė? Dažniausiai daugelio ligų arba susirgimų intensyvumo priežastimi tampa medžiagų  apykaitos sutrikimai organizme. Pažeistą ląstelės darbą galima sureguliuoti ir atstatyti naudojantis būtent šiuo aparatu. Magnetoterapija atstato sutrikusį ląstelių energinį krūvį ir suderina virpesių dažnumą. Toks įprastas biologinis procesas netampa papildomu krūviu žmogaus organizmui, kadangi mus ir taip veikia magnetinis Žemės laukas. Ir mes prie jo esame pripratę. Priešingai, magnetinio lauko pusiausvyros nebuvimas kaip tik gali sukelti vienokių ar kitokių sutrikimų. Magnetiniame lauke ląstelės lengviau įsisavina deguonį ir maisto medžiagas, o iš mūsų organizmo pašalinami toksinai ir kitoks balastas.

8-25
9.00 €

BEMER TERAPIJA

Žmogaus organizmas yra save reguliuojanti sistema, sugebanti išlaikyti darnų vidaus organų tarpusavio funkcionavimą įvairiose sąlygose. Organizmo bioelektra (elektromagnetiniai impulsai) yra būtini visų organų veiklos koordinavimui.

Tik mūsų įstaigoje esanti BEMER 300 Pro Set įranga yra moderniausia elektromagnetinės terapijos sistema, naujas, saugus, fiziologinis sveikatos palaikymo ir atstatymo metodas, taikant tiksliai dozuotus, pulsuojančius elektromagnetinius laukus.

BEMER-3000 (dozuotas pulsuojantis elektromagnetinis laukas) terapija nukreipta į medžiagų apykaitos procesų fiziologinį reguliavimą, į regeneracinių sugebėjimų aktyvavimą.

 Seansai BEMER 300 Pro Set aparatu:

 • gerina audinių kraujotaką;
 • aprūpina deguonimi;
 • greitina ląstelių atsinaujinimą;
 • mažina kraujo klampumą;
 • gerina odos, opų, pažeistų audinių gijimą;
 • stiprina imunitetą;
 • gerina miegą, nuotaiką;
 • intensyvina medžiagų apykaitą ir raumenų aprūpinimą krauju treniruotiems sportininkams.

BEMER 300 Pro Set plačios galimybės leidžia parinkti individualią programą kiekvienam pacientui pagal susirgimą, bendrą būklę, jautrumą magnetiniam laukui.

20
7.00 €

Elektroterapija - metodika, elektriniais impulsais atstatanti audinių ir organų veiklą, kartu pasižyminti ir nuskausminamuoju poveikiu. Kaip vaizduojama sieniniuose Egipto piešiniuose, atliktuose prieš tris tūkstančius metų, elektra jau buvo naudojama medicininiams tikslams. Gydymui buvo naudojami tam tikrų žuvų elektros energiją skleidžiantys organai. Po to ilgą laiką elektros fenomenas buvo užmirštas. Aštuonioliktame ir devynioliktame amžiuose elektros energija vėl pradėta naudoti medicinoje. Elektroterapija, kaip moderni fizioterapijos rūšis, ypač suklestėjo pastaruoju metu. Didžiulio elektronikos progreso dėka, elektros srovės panaudojimas buvo pagerintas ir supaprastintas. Daugelį vilčių, puoselėtų ilgą laiką, ypač gydant paralyžių, šiandien jau galima įgyvendinti. Dėka įtikinamo efektyvumo ir lengvo pritaikymo, elektroterapija tapo labai svarbia šių dienų fizikinės terapijos dalimi.
Dėl skirtingų srovės tipų ir jų sukeliamų srovės efektų taikoma gydant įvairius susirgimus: neurologinius, sąnarių, raumenų, taip pat po įvairių traumų. 

Poveikis: 
• gerina audinių kraujotaką, medžiagų apykaitą; 
• pasyviai treniruojami raumenys stiprėja; 
• malšinamas skausmas.

Bioptron šviesos terapija
10
7.00 €
10 - 20
9.00 €

Lazerio terapija - tai gydymas impulsiniais infraraudonaisiais šviesos spinduliais. Lazerio spinduliu veikiant segmentines zonas ar biologiškai aktyvius taškus, pasireiškia papildomas poveikis audiniams ir organams, kuris aktyvina jų gijimą, medžiagų apykaitą, stiprina imuninę sistemą.

Vystantis šiuolaikinėms technologijoms, sukurti iš esmės naujos kartos neinvaziniai, neskausmingo poveikio, didelio efektyvumo lazeriniai prietaisai.

Mūsų įstaigoje naudojamas prietaisas LMP 010 - tai kompleksinis lazerio ir magnetinio lauko prietaisas.

Lazerio poveikis organizmui pasireiškia:

 • mažina skausmą;
 • stabilizuoja vegetacinę nervų sistemą;
 • slopina uždegimą, mažina patinimus;
 • skatina audinių atsinaujinimą;
 • mažina koaguliaciją (kraujo krešėjimą);
 • stiprina imuninę sistemą.

Gydymas lazeriu yra be šalutinių poveikių, neinvazinis, neskausmingas.

8
12.00 €
DOVANŲ KUPONAI

Lazeris HYPER PHOTON 3D

Jokia fizikinė terapija neturi tokio įvairiapusio poveikio kaip lazerio terapija. Ši nepaprasta šviesa daro ypatingai teigiamą įtaką ląstelių funkcijoms. 

Ši terapija yra visiškai neskausminga ir nepavojinga. Panaudota energija negali sukelti terminio poveikio, pakenkti odos paviršiui ar audiniams.
Paprastai lazeris naudojamas lokalių plotų tiesioginiam apšvitinimui.  Užtikrinti tyrimų rezultatai visiškai įrodo stebinantį poveikį. Per daugelį fotonų/lazerio srauto terapijos taikymo metų paaiškėjo: kuo didesnis sveiko audinio plotas, kuris švitinamas kartu su židiniu, tuo intensyvesnis ir ilgesnis yra poveikis.

Lazerinės terapijos veikimo būdas: tiesioginis energetinis ląstelių stimuliavimas; organizmo gydomųjų galių suaktyvinimas, medžiagų apykaitos funkcijų optimizavimas.Lazeriu HYPER PHOTON 3D per keletą minučių galima atlikti darbą, kuris įprastiniu lazeriu, varginančiu rankų darbu, būtų atliktas per dvi valandas. 
Pasaulio rinkoje dar nėra panašaus lazerinio prietaiso, kuriuo apspinduliuojamas toks didelis paviršiaus plotas.

Lokalios reakcijos į lazerinę spinduliuotę: ypatingai greitas žaizdų gijimas; žaizdų traukimosi lygis; audinių elastingumo padidėjimas; pigmentacijos normalizavimas.
Indikacijos: opos, nekrozės, nudegimai, randai, egzemos, cistos, sinusitai, rinitai, tonzilitai, raukšlės, pigmentinės dėmės, nelygi oda, lūžiai, sąnarių pažeidimai, sausgyslių uždegimai, prostatitai ir daugelis kitų.

Kviečiame į sanatoriją „Gradiali" išbandyti Hyper Photon 3D ir pajusti visus šio lazerio privalumus!

 

20
13.00 €
DOVANŲ KUPONAI

Limfodrenažas (presoterapija) yra mechaninis drenažo metodas, kuris suaktyvina veninę ir limfos cirkuliaciją. Procedūra ne tik efektyvi, bet ir be galo maloni. Suslėgto oro spaudimas tolygiai pasiskirsto „rankovėse“ ir „kojinėse“, atlikdamas ritmišką, švelnų, banguojantį masažą. Slėgio banga prasideda nuo pirštų galiukų, tada kyla aukštyn. Po to slėgis vienu metu krenta, ir vėl seka nauja banga. Kiekvienam klientui slėgio stiprumą galima reguliuoti individualiai.

Tai vienintelis būdas, suaktyvinantis limfos tekėjimą, skatinantis skysčių, toksinų ir riebalų sankaupų pasišalinimą iš organizmo. Taip pagerėja audinių aprūpinimas deguonimi, galūnių kraujotaka, medžiagų apykaita. Limfodrenažinis masažas rekomenduojamas mažinant kūno svorį, esant kojų patinimams, išsiplėtusių kojų venų profilaktikai, esant odos suglebimui, nėščioms moterims, siekiant sumažinti galūnių tinimus.

Limfodrenažinis masažas - tai ne tik celiulito gydymas, bet ir būdas pagerinti veninę kraujotaką, ji gali padėti žmonėms, kenčiantiems nuo išsiplėtusių venų ir pagreitinti medžiagų apykaitos procesus poodiniame riebaliniame sluoksnyje ir odos ląstelėse. Šis metodas leidžia išvesti iš organizmo skysčio perteklių ir kenksmingas medžiagas, normalizuoti organizme cirkuliuojantį tarpląstelinį skystį ir limfą.

Priklausomai nuo norimos paveikti vietos, yra naudojami: 
- Ilgi batai; 
- Platus diržas pilvui ir klubams; 
- Ilgos rankovės. 

Presoterapija yra puiki priemonė kovojant su celiulitu dėl to, kad leidžia pašalinti pagrindines jo atsiradimo priežastis, būtent, hipoksiją (deguonies trūkumas organizmo audiniuose) ir tarpląstelinio skysčio perteklių poodiniame riebaliniame sluoksnyje.

Šis masažas sėkmingai taikom esant: 
• Įvairios kilmės rankų, kojų edemoms (patinimams);
• Veniniam nepakankamumui, varikozei;
• Išryškėjus kapiliarų tinklui; 
• Veninės stazės opoms;
• Blogai gyjančioms žaizdoms, opoms; 
• Raumenų ir nervų skausmams; 
• Kojų nuovargio, sunkumo sindromui;
• Sportinėms traumoms; 
• Trombozių profilaktikai; 
• Kelionių venų ir limfostazės profilaktikai; 
• Po krūties pašalinimo (mastoktomijos) operacijų.

 

15
9.00 €

Limfodrenažas (presoterapija) yra mechaninis drenažo metodas, kuris suaktyvina veninę ir limfos cirkuliaciją. Procedūra ne tik efektyvi, bet ir be galo maloni. Suslėgto oro spaudimas tolygiai pasiskirsto „rankovėse“ ir „kojinėse“, atlikdamas ritmišką, švelnų, banguojantį masažą. Slėgio banga prasideda nuo pirštų galiukų, tada kyla aukštyn. Po to slėgis vienu metu krenta, ir vėl seka nauja banga. Kiekvienam klientui slėgio stiprumą galima reguliuoti individualiai.

Tai vienintelis būdas, suaktyvinantis limfos tekėjimą, skatinantis skysčių, toksinų ir riebalų sankaupų pasišalinimą iš organizmo. Taip pagerėja audinių aprūpinimas deguonimi, galūnių kraujotaka, medžiagų apykaita. Limfodrenažinis masažas rekomenduojamas mažinant kūno svorį, esant kojų patinimams, išsiplėtusių kojų venų profilaktikai, esant odos suglebimui, nėščioms moterims, siekiant sumažinti galūnių tinimus.

Limfodrenažinis masažas - tai ne tik celiulito gydymas, bet ir būdas pagerinti veninę kraujotaką, ji gali padėti žmonėms, kenčiantiems nuo išsiplėtusių venų ir pagreitinti medžiagų apykaitos procesus poodiniame riebaliniame sluoksnyje ir odos ląstelėse. Šis metodas leidžia išvesti iš organizmo skysčio perteklių ir kenksmingas medžiagas, normalizuoti organizme cirkuliuojantį tarpląstelinį skystį ir limfą.

Priklausomai nuo norimos paveikti vietos, yra naudojami: 
- Ilgi batai; 
- Platus diržas pilvui ir klubams; 
- Ilgos rankovės.

Presoterapija yra puiki priemonė kovojant su celiulitu dėl to, kad leidžia pašalinti pagrindines jo atsiradimo priežastis, būtent, hipoksiją (deguonies trūkumas organizmo audiniuose) ir tarpląstelinio skysčio perteklių poodiniame riebaliniame sluoksnyje.

Šis masažas sėkmingai taikomas esant: 
• Įvairios kilmės rankų, kojų edemoms (patinimams);
• Veniniam nepakankamumui, varikozei; 
• Išryškėjus kapiliarų tinklui; 
• Veninės stazės opoms;
• Blogai gyjančioms žaizdoms, opoms;
• Raumenų ir nervų skausmams; 
• Kojų nuovargio, sunkumo sindromui;
• Sportinėms traumoms; 
• Trombozių profilaktikai; 
• Kelionių venų ir limfostazės profilaktikai; 
• Po krūties pašalinimo (mastoktomijos) operacijų.

 
15
9.00 €

Limfodrenažas (presoterapija) yra mechaninis drenažo metodas, kuris suaktyvina veninę ir limfos cirkuliaciją. Procedūra ne tik efektyvi, bet ir be galo maloni. Suslėgto oro spaudimas tolygiai pasiskirsto „rankovėse“ ir „kojinėse“, atlikdamas ritmišką, švelnų, banguojantį masažą. Slėgio banga prasideda nuo pirštų galiukų, tada kyla aukštyn. Po to slėgis vienu metu krenta, ir vėl seka nauja banga. Kiekvienam klientui slėgio stiprumą galima reguliuoti individualiai.

Tai vienintelis būdas, suaktyvinantis limfos tekėjimą, skatinantis skysčių, toksinų ir riebalų sankaupų pasišalinimą iš organizmo. Taip pagerėja audinių aprūpinimas deguonimi, galūnių kraujotaka, medžiagų apykaita. Limfodrenažinis masažas rekomenduojamas mažinant kūno svorį, esant kojų patinimams, išsiplėtusių kojų venų profilaktikai, esant odos suglebimui, nėščioms moterims, siekiant sumažinti galūnių tinimus.

Limfodrenažinis masažas - tai ne tik celiulito gydymas, bet ir būdas pagerinti veninę kraujotaką, ji gali padėti žmonėms, kenčiantiems nuo išsiplėtusių venų ir pagreitinti medžiagų apykaitos procesus poodiniame riebaliniame sluoksnyje ir odos ląstelėse. Šis metodas leidžia išvesti iš organizmo skysčio perteklių ir kenksmingas medžiagas, normalizuoti organizme cirkuliuojantį tarpląstelinį skystį ir limfą.

Priklausomai nuo norimos paveikti vietos, yra naudojami: 
- Ilgi batai; 
- Platus diržas pilvui ir klubams; 
- Ilgos rankovės.

Presoterapija yra puiki priemonė kovojant su celiulitu dėl to, kad leidžia pašalinti pagrindines jo atsiradimo priežastis, būtent, hipoksiją (deguonies trūkumas organizmo audiniuose) ir tarpląstelinio skysčio perteklių poodiniame riebaliniame sluoksnyje.

Šis masažas sėkmingai taikomas esant: 
• Įvairios kilmės rankų, kojų edemoms (patinimams);
• Veniniam nepakankamumui, varikozei; 
• Išryškėjus kapiliarų tinklui; 
• Veninės stazės opoms;
• Blogai gyjančioms žaizdoms, opoms;
• Raumenų ir nervų skausmams; 
• Kojų nuovargio, sunkumo sindromui;
• Sportinėms traumoms; 
• Trombozių profilaktikai; 
• Kelionių venų ir limfostazės profilaktikai; 
• Po krūties pašalinimo (mastoktomijos) operacijų.

 

20
16.00 €
DOVANŲ KUPONAI

Limfodrenažas (presoterapija) yra mechaninis drenažo metodas, kuris suaktyvina veninę ir limfos cirkuliaciją. Procedūra ne tik efektyvi, bet ir be galo maloni. Suslėgto oro spaudimas tolygiai pasiskirsto „rankovėse“ ir „kojinėse“, atlikdamas ritmišką, švelnų, banguojantį masažą. Slėgio banga prasideda nuo pirštų galiukų, tada kyla aukštyn. Po to slėgis vienu metu krenta, ir vėl seka nauja banga. Kiekvienam klientui slėgio stiprumą galima reguliuoti individualiai.

Tai vienintelis būdas, suaktyvinantis limfos tekėjimą, skatinantis skysčių, toksinų ir riebalų sankaupų pasišalinimą iš organizmo. Taip pagerėja audinių aprūpinimas deguonimi, galūnių kraujotaka, medžiagų apykaita. Limfodrenažinis masažas rekomenduojamas mažinant kūno svorį, esant kojų patinimams, išsiplėtusių kojų venų profilaktikai, esant odos suglebimui, nėščioms moterims, siekiant sumažinti galūnių tinimus.

Limfodrenažinis masažas - tai ne tik celiulito gydymas, bet ir būdas pagerinti veninę kraujotaką, ji gali padėti žmonėms, kenčiantiems nuo išsiplėtusių venų ir pagreitinti medžiagų apykaitos procesus poodiniame riebaliniame sluoksnyje ir odos ląstelėse. Šis metodas leidžia išvesti iš organizmo skysčio perteklių ir kenksmingas medžiagas, normalizuoti organizme cirkuliuojantį tarpląstelinį skystį ir limfą.

Priklausomai nuo norimos paveikti vietos, yra naudojami: 
- Ilgi batai; 
- Platus diržas pilvui ir klubams; 
- Ilgos rankovės.

Presoterapija yra puiki priemonė kovojant su celiulitu dėl to, kad leidžia pašalinti pagrindines jo atsiradimo priežastis, būtent, hipoksiją (deguonies trūkumas organizmo audiniuose) ir tarpląstelinio skysčio perteklių poodiniame riebaliniame sluoksnyje.

Šis masažas sėkmingai taikomas esant: 
• Įvairios kilmės rankų, kojų edemoms (patinimams);
• Veniniam nepakankamumui, varikozei; 
• Išryškėjus kapiliarų tinklui; 
• Veninės stazės opoms;
• Blogai gyjančioms žaizdoms, opoms;
• Raumenų ir nervų skausmams; 
• Kojų nuovargio, sunkumo sindromui;
• Sportinėms traumoms; 
• Trombozių profilaktikai; 
• Kelionių venų ir limfostazės profilaktikai; 
• Po krūties pašalinimo (mastoktomijos) operacijų.

8 - 10
7.00 €

Sanatorijoje „Gradiali“ atliekamos inhaliacijos su mineraliniu vandeniu, vaistažolėmis (eukaliptu, čiobreliais, medetkomis, pušų ūgliais), medikamentais (eufilinu, ambroksoliu).

Mineralinio vandens inhaliacijos drėkina nosies ir burnos gleivinę, ramina uždegimą, lengvina atsikosėjimą. Vaistažolių inhaliacijos naikina bakterijas ir virusus, skatina audinių atsinaujinimą. Medikamentai plečia bronchus, mažina paburkimą, skystina sekretą.

Inhaliacija – įvairių vaistinių medžiagų įkvėpimas per nosį ar burną, gydymosi ar profilaktikos tikslais.

Inhaliacija itin veiksmingai veikia burnos, nosies gleivinę ir nepatenka į skrandį. Inhaliacijos laikomos vietine terapija, todėl susirgus rekomenduojama įkvėpti gydomųjų medžiagų įvairiais būdais – per burną, nosį, giliai, negiliai. Veikliosios medžiagos greitai patenka į kraują, poveikis pajuntamas beveik iš karto. Taip pat sudrėksta nosies ir burnos gleivinė, lengviau pasišalina gleivės, imama geriau atsikosėti, atsikemša nosis.

Inhaliacijos atliekamos po valgio praėjus ne mažiau kaip 1 valandai. Gydomuosius garus reikia įkvėpti ir iškvėpti taisyklingai. Gydant bronchitą, gerklės uždegimą, anginą įkvepiama per burną. Gydant slogą, sinusitą, nosies užgulimą – per nosį.

Inhaliacija trunka 10 minučių, kursas kartojamas nuo 5 iki 15 procedūrų (priklauso nuo savijautos ir norimo rezultato), inhaliacijos atliekamos 1–2 kartus per dieną. Po procedūros rekomenduojama vieną valandą nekalbėti, nerūkyti, nevalgyti ir neiti į šaltą orą.

5 - 10
4.00 €

DEGUONIES KOKTEILIS

Deguonies kokteiliai padeda saugoti sveikatą žmonėms, gyvenantiems miestuose ir daug laiko praleidžiantiems uždarose, prastai vėdinamose patalpose ar užterštose gatvėse.

Vaikams ir jaunimui – padeda susidoroti su dideliais krūviais mokykloje ir didina atsparumą ligoms.

Pripildyti deguonies burbuliukų gėrimai "Gradiali" sanatorijoje gaminami su vaistažolių arbatomis, taip sumuojamas naudingasis jų poveikis.

Deguonies kokteilius galima vartoti kasdien (po 1–2 porcijas);

Kokteilius rekomenduojama gerti kursais (vienas kursas – 7–10 kokteilių).

DEGUONIES KOKTEILIŲ POVEIKIS SVEIKATAI

 • Gaivina, pagerėja nuotaika;
 • mažina nuovargį, mieguistumą, suteikia energijos;
 • aktyvina smegenų veiklą;
 • padeda iš organizmo pašalinti toksines medžiagas;
 • padeda atkurti žarnyno mikroflorą;
 • stiprina imuninę sistemą;
 • nėštumo laikotarpiu pagerina vaisiaus brendimo sąlygas;
 • normalizuojama virškinamojo trakto veikla (sekrecijos, fermentinė ir motorinė funkcijos) bei medžiagų apykaitos procesai, sumažėja alkio jausmas, o tai yra ypač naudinga metantiems svorį;
 • skatinamas tulžies išsiskyrimas;
 • užkertamas kelias degeneraciniams pokyčiams ir kraujagyslių sienelių nekrozei;
 • pagerėja miego kokybė ir darbingumas;
 • sumažėja nuovargis ir negatyvus aplinkos poveikis.

Viena deguonies kokteilio porcija pakeičia maždaug penkių valandų trukmės pasivaikščiojimą pušyne vasaros metu, be to, tinka bet kurio amžiaus (tiek vaikams, tiek suaugusiesiems) žmonėms. Pastebėtina, kad per skrandžio gleivinę deguonį organizmas įsisavina maždaug 10 kartų greičiau, negu per plaučius. Be to, deguonies kokteilių privalumas yra dar ir tas, kad taip deguonis suaktyvina virškinamojo trakto motorinę, fermentinę ir sekrecijos funkcijas, normalizuoja mikroflorą – tai reiškia, kad pagerėja virškinimo procesai, pagreitėja maisto medžiagų įsisavinimas.

Kineziterapija

nuo 30 iki 45
12.00 €
DOVANŲ KUPONAI

Tai- viena pagrindinių reabilitacijos priemonių. Šis terapijos būdas pagrįstas tuo, kad tinkamas kūno judesys padeda atnaujinti, pagerinti ir išlaikyti kaulų ir raumenųširdies kraujagyslių ir kitų sistemų funkcinę būklę.

Kineziterapija turi didelę naudą pacientams, kenčiantiems nugaros, stuburo, sąnarių skausmus.

Siekdami užtikrinti kineziterapijos efektyvumą, sveikatinimo centre Gradiali taikome skirtingus  procedūrų metodus – aktyvius (gydomoji gimnastika, įvairūs žaidimai bei sporto elementai) ir pasyvius (masažai, gydomosios vonios bei kitos terapijos). Todėl siūlome kineziterapiją vandenyje, sporto salėje su treniruokliais ar specialių pratimų kompleksą, kurį kineziterapeutas parinks pagal Jūsų nusiskundimus

Kineziterapija – tai tiesiausias kelias į ligų gydymą, įsisenėjusių sveikatos sutrikimų šalinimą bei sveikatos gerinimą.

nuo 30 iki 45
10.00 €
DOVANŲ KUPONAI

Vertikali vonia - tai kineziterapijos pratimai, atliekami vandenyje , esant  35 - 36 C temperatūrai.
Tai išskirtinė  procedūra  esant nugaros skausmams. Jos metu atliekami įvairūs pratimai ant plokštumos, prie sienelės ar  su įvairiomis pagalbinėmis vandens priemonėmis. Stuburo tempimas Glisono kilpoje - tai mūsų sanatorijos pasididžiavimas ir viena efektyviausių procedūrų esant nugaros skausmams. Skiriama tik leidus gydytojui.

Žmonėms, turintiems judamojo aparato problemų, siūlome procedūras vertikalioje vonioje todėl, kad šiltas vanduo, atitinkantis kūno temperatūrą, atpalaiduoja raumenis ir atlaisvina sąnarius.

nuo 30 iki 45
6.00 €

GRUPINĖ KINEZITERAPIJA (salėje)

Kineziterapija salėje – tai gydomoji mankšta, atliekama salėje kartu su kineziterapeutu.

Kineziterapija (gydymas judesiu) – viena pagrindinių reabilitacijos ir sveikatinimo priemonių. Tinkamas judesys ir taisyklingas kvėpavimas padeda pagerinti ir išlaikyti kaulų bei raumenų, širdies bei kraujagyslių ir kitų sistemų gerą funkcinę būklę, normalizuoti medžiagų apykaitą bei gerinanti bendrą vidaus organų veiklą.

Kineziterapija atliekama naudojant mažus kamuoliukus, Gymnic kamuolius, Therra-Band juostas, lazdas bei įvairius sportinius prietaisus, kurie gydomąją mankštą padarys įdomią ir efektyvią.

Grupinė kineziterapija taikoma stiprinant viso kūno raumenyną, esant stuburo susirgimams (netaisyklingos laikysenos gerinimui, stuburo osteochondrozės, radikulopatijų gydymui, po stuburo operacijų), sąnarių ligoms (artritui, artozei, Bechterevo ligai, po sąnarių operacijų), sergant kvėpavimo (bronchinės astmos, obstrukcinio bronchito), endokrininės sistemos (cukrinio diabeto, skydliaukės ir kt. susirgimams), širdies – kraujagyslių sistemos (koronarinei širdies ligai, hipertenzijai) ligomis.

Grupinės kineziterapijos užsiėmimuose dalyvauja iki 6 žmonių, užsiėmimo trukmė 30 min. 

Rekomenduojama 10 seansų, kad pajustumėte poveikį savo sveikatai. 

GRUPINĖ KINEZITERAPIJA (gamtoje)

Kineziterapija gamtoje – tai gydomoji mankšta, atliekama gamtoje kartu su kineziterapeutu.

Kineziterapija (gydymas judesiu) – viena pagrindinių reabilitacijos ir sveikatinimo priemonių. Tinkamas judesys ir taisyklingas kvėpavimas padeda pagerinti ir išlaikyti kaulų bei raumenų, širdies bei kraujagyslių ir kitų sistemų gerą funkcinę būklę, normalizuoti medžiagų apykaitą bei gerinanti bendrą vidaus organų veiklą.

Kineziterapija atliekama naudojant priemones (kamuolius, lazdas, gumas ir kt.), atliekami gydomosios gimnastikos pratimai, žaidimai, sporto elementus (plaukimą, irklavimą, slidinėjimą, važinėjimą dviračiu) imituojantys pratimai.

Taikoma stiprinant viso kūno raumenyną, esant stuburo susirgimams (netaisyklingos laikysenos gerinimui, stuburo osteochondrozės, radikulopatijų gydymui, po stuburo operacijų), sąnarių ligoms (artritui, artozei, Bechterevo ligai, po sąnarių operacijų), sergant kvėpavimo (bronchinės astmos, obstrukcinio bronchito), endokrininės sistemos (cukrinio diabeto, skydliaukės ir kt. susirgimams), širdies – kraujagyslių sistemos (koronarinei širdies ligai, hipertenzijai) ligomis.

Grupinės kineziterapijos užsiėmimuose dalyvauja iki 6 žmonių, užsiėmimo trukmė 30 min.

Rekomenduojama 10 seansų, kad pajustumėte poveikį savo sveikatai.

Sportavimas treniruoklių salėje (1kartas)
iki 60
8.00 €
Vieno mėnesio vardinis sporto salės abonimentas
30.00 €
DOVANŲ KUPONAI
3 mėnesių vardinis sporto salės abonimentas
69.00 €
DOVANŲ KUPONAI

Gydomieji masažai

10
7.00 €

Galvos masažas - tai ypač atpalaiduojanti ir raminanti procedūra, tinkanti po kiekvieno viso kūno masažo, taip pat gali būti atliekama kaip atskira procedūra.
Taškinis galvos masažas - tai ypatingai maloni ir raminanti procedūra, padedanti nuraminti galvos skausmus ir stimuliuojanti galvoje esančias nervų galūnėles. Jis itin gerai atpalaiduoja, skatina kraujotaką, stimuliuoja galvos odą, reguliariai atliekamas sustiprina plaukų šaknis ir skatina plaukų augimą. Taip pat padeda atsipalaiduoti, ramina esant stresui, įtampai, nuovargiui, šalina spazminius skausmus, gerina kraujotaką, sustiprina gydymo efektą kenčiantiems nuo migrenos, kraujagyslių susiaurėjimo kakle, limfos stazės, neaiškios kilmės galvos skausmų.

15
10.00 €
DOVANŲ KUPONAI

Pečių juostos masažas gerina kraujotaką, atpalaiduoja raumenis, ramina nervinę sistemą, šalina nuovargį, padidėjusį jautrumą, stresą, nemigą, mažina skausmus pečių - kaklo srityje.

20
12.00 €
DOVANŲ KUPONAI

Nugaros masažas yra skirtas žmonėms, jaučiantiems nuolatinę fizinę įtampą sprando, kaklo, pečių bei nugaros srityse bei norintiems atpalaiduoti įsitempusius raumenis. Šis masažas atpalaiduoja, ramina, sumažina raumenų įtampas bei tuo pačiu stiprina juos. Jis veikia energijos linijas, einančias išilgai pečių juostos ir žemyn palei stuburą, kuriose nuo pastovaus sėdimo darbo ar netaisyklingos laikysenos gali susiformuoti raumenų mazgai.
Masažas efektyviai gydo dėl įvairiausių priežasčių kilusius nugaros skausmus. Bet, masažuojant nugarą, galima gydyti ir kitus susirgimus (netgi ir vidaus ligas) ir didinti bendrą organizmo tonusą. Nugaros masažas – gera sveikatinimo ir žvalumo priemonė. Masažuojant nugarą, aktyvinama vegetatyvinė nervų sistema (stuburo nervai) ir tokiu būdu daromas poveikis įvairiems organams ir bendrai organizmo būklei.
Atpalaiduoja įsitempusius raumenis, gerina kraujo apytaką, audinių mitybą, aktyvina vegetatyvinę nervų sistemą ir tokiu būdu daro teigiamą poveikį įvairiems organams, gerina bendrą organizmo būklę. Masažas palengvina būseną po nervų šaknelių uždegimo, stuburo operacijų.

15
9.00 €

Juosmens srities masažas gerina kraujo ir limfos apytaką juosmens bei kojų srityse, atpalaiduoja įsitempusius ilguosius nugaros raumenis, mažina juosmens, sėdmenų, kojų skausmą, stiprina nusilpusius raumenis.

Juosmens ir kryžkaulio srities masažas
20
10.00 €
30
17.00 €

Stuburo masažas padeda sumažinti skausmą kaklo, stuburo ir juosmens – kryžmens srityje. Jo pagalba pagerinama kraujotaka ir limfotaka, atpalaiduojami ir stiprinami stuburą laikantys raumenys, mažinamos ataugos ir sąaugos esančios tarp ir šalia slankstelių, todėl yra lengviau taikyti specialiuosius fizinius pratimus ir pasiekti maksimalią judesio atlikimo amplitudę.
Atliekant šį masažą parenkami specialūs pratimai, kurie yra atliekami įvairiomis kryptimis ties stuburu ir kaklo sritimi. Masažo metu išjudinami slanksteliai, masažuojami tarp ir šalia slankstelių esantys tarpai, atliekami specialūs stuburo tempimo pratimai.

15
8.00 €

Pilvo masažas - puikus būdas pagerinti pilvo organų veiklą. Masažas gerina virškinimą, padeda atsikratyti nemalonių pojūčių – pilvo pūtimo, sunkumo jausmo, įvairių „gurguliavimų“. Gerina skrandžio sulčių, kepenų, kasos bei tulžies pūslės fermentų išsiskyrimą.

15
7.00 €

Rankų masažas atpalaiduoja įtemptus audinius, skatina kraujo apykaitą, mažina sąnarių, raumenų, plaštakos skausmus. Masažas rekomenduojamas po patirtų traumų, operacijų, esant rankų nuovargiui. Pas mus atliekamas klasikinis rankų masažas.

Kojos masažas
20
12.00 €
DOVANŲ KUPONAI
60
47.00 €
DOVANŲ KUPONAI

Bendras kūno masažas - stiprina sveikatą, atjaunina organizmą, šalina stresą ir nervinę įtampą, atpalaiduoja, stiprina imunitetą, padeda atsigauti po sunkaus darbo, sumažina raumenų spazmus ir įtampą, sumažina skausmą, pagerina limfos tekėjimą ir bendrą organizmo būklę. Bendras kūno masažas taip pat teigiamai veikia odą (pagerėja prakaito, riebalinių liaukų veikla, odos kvėpavimas), pagerina viso organizmo kraujotaką, pagreitina medžiagų apykaitą, padidina raumenų darbingumą.
Masažas yra vienas iš patikimų būdų per pusvalandį ar valandą atsikratyti savo rūpesčių. Reguliarus masažas sumažina nervingumą, nuovargį, atpalaiduoja įsitempusius raumenis, nepaslankius sąnarius, suteikia žvalumo, pakelia nuotaiką ir pagerina savijautą.

Viso kūno masažas su eteriniais aliejais
60
52.00 €
DOVANŲ KUPONAI

Gintaro terapija

60
55.00 €
DOVANŲ KUPONAI

Masažui naudojamos priemonės: gintarinis aliejus, gintariniai šilti maišeliai, gintaro masažuokliai pėdoms.

Atpalaiduojantis  gintarinis masažas skirtas tiems, kas ieško ypatingos ramybės ir poilsio. Šio masažo metu pasiekiama gili ramybė. Pailsi, atsipalaiduoja ir stiprėja visas organizmas, mažėja stresas, įtampa, gerėja nuotaika ir darbingumas, sumažėja galvos ir raumenų skausmas, gerėja rankų ir šąlančių kojų kraujotaka. Masažas atliekamas tik su natūraliais aliejais (bazinis ir gintarinis).

90
69.00 €
DOVANŲ KUPONAI

Masažui naudojamos priemonės: gintaro pudra, gintarinis aliejus, gintariniai šilti maišeliai, gintaro masažuokliai pėdoms.

Klasikinis gintarinis masažas – tai efektyvi priemonė naudojama sveikatai gerinti. Šis masažas ypatingai teigiamai veikia mūsų organizmą, pašalina įtampą ir stresą. Po masažo atslūgsta nugaros, galvos skausmai, atsipalaiduoja raumenys, išnyksta spazmai, atkuriamas sąnarių judrumas, atsistato organizmo funkcijos po traumų, lūžių, sutrenkimų. Reguliarus masažas stiprina imunitetą, gerina miegą, mažina galvos skausmus, suteikia žvalumo, pakelia nuotaiką ir pagerina savijautą. 

90
69.00 €
DOVANŲ KUPONAI

Masažui naudojamos priemonės: gintaro pudra, gintarinis aliejus, gintariniai šilti maišeliai, natūralus medus.

Medus nuo seno žinomas kaip maistas ir vaistas, o masažo metu puikiai išnaudojamos jo unikalios savybės. Masažo įtakoje pagerinama kraujo cirkuliacija giliuosiuose odos audiniuose bei raumeninėse skaidulose. Medus, atiduodamas biologiškai aktyvias medžiagas, tuo pačiu absorbuoja odos paviršiuje esančius toksinus ir greitai pašalina juos iš organizmo. Masažo technika - ganėtinai stiprūs judesiai. Masažo metu naudojamas tik natūralus medus. Po medaus masažo nugarai, atliekama viso kūno jonizacija naudojant gintaro pudrą.

90
69.00 €
DOVANŲ KUPONAI

Masažui naudojamos priemonės: gintaro pudra, cinamonas, gintarinis aliejus, gintariniai šilti maišeliai, gintariniai  masažuokliai pėdoms.

Cinamonas kartu su gintaro pudra veikia efektingai ne tik kūno formų grąžinimui, bet ir bendrai žmogaus sveikatai. Cinamonas – šildantis prieskonis, dėl to jo savybės gerina kraujotaką, kelia spaudimą, sušildo kūną. Cinamonas valo toksinus, ramina nervų sistemą. O sąveikaudami kartu su gintarine pudra tik sustiprina gydomąsias savybes.

75
59.00 €
DOVANŲ KUPONAI

Naudojamos priemonės: gintarinis smėlis, druska, gintarinis aliejus, gintariniai šilti maišeliai.

Lengvu masažu su gintaro smėliu ir druska nuvalomos negyvos kūno odos ląstelės. Šveitimo metu pasišalina toksinai ir stimuliuojama kraujo apytaka audiniuose. Nuvalyta oda įtrinama gintariniu aliejumi.

Gintarinis greifrutinis šveitimas, įvyniojimas, masažas
75
59.00 €
DOVANŲ KUPONAI
Gintarinis obuolinis šveitimas, įvyniojimas, masažas
75
59.00 €
DOVANŲ KUPONAI
75
59.00 €
DOVANŲ KUPONAI

Naudojamos priemonės: gintarinis smėlis, cinamonas, gintarinis aliejus, gintariniai šilti maišeliai.

Ši procedūra itin gerai šildo kūną prie bet kokios temperatūros, nuima įtampą raumenyse. Švelniai veikdama hormoninę sistemą skatina pasitikėjimą savimi, mažina įtampą ir susikaustymą. Cinamono aromatas jaudina, suteikia gyvybingumo ir skatina veikti. Padeda atsikratyti depresinių nuotaikų, sušildo sielą. Būdamas puikus antiseptikas kartu su gintaro smėliu didina odos atsparumą, mažina uždegimų simptomus, dezinfekuoja.

30
23.00 €
DOVANŲ KUPONAI

Veiksminga veido kaukė labai padės riebiai, spuoguotai  veido odai. Jos metu odą dezinfekuojame, prisotiname gintaro rūgšties, subalansuojame poodinę riebalinių liaukų veiklą  (riebiai veido odai atliekama sausa kaukė, sausai odai maišoma su gintaro vandeniu).

Naudojamos priemonės - gintaro pudra, gintaro vanduo, gintarinis čiužinys, gintarinė pagalvė.

45
38.00 €
DOVANŲ KUPONAI

Procedūros metu tiesiogiai veikiamas visas organizmas: atgaivinama ir šviežia energija „užliejama“ oda, gintaro rūgštis smelkiasi į ląsteles, pagyvindama ir atkurdama jose vykstančius gyvybinius procesus, veido masažo metu jus pasieks gili ramybė. Naudojamos priemonės - gintaro pudra, gintaro vanduo, gintarinis aliejus, gintaro šilti maišeliai, gintarinis čiužinys, gintarinė pagalvė.

60
58.00 €
DOVANŲ KUPONAI

Gintarinė kaukė - tikras atradimas jūsų veidui. Šią procedūrą sudaro gintarinė kaukė, veido šveitimas bei aktyvuojantis veido sutepimas gintariniu aliejumi. Procedūros metu stimuliuojama dekoltė, kaklo, veido raumenys ir oda. Po procedūros pajusite pagerėjusią kraujotaką, jūsų veidas švytės, o ląstelės atsinaujins. Regeneracinės ir antiseptinės gintaro savybės puikiai tinka veido odos valymui ir būklės gerinimui. Naudojamos priemonės - gintaro pudra, gintaro vanduo, gintarinis aliejus, gintaro šilti maišeliai, gintarinis čiužinys, gintarinė pagalvė.

60
56.00 €
DOVANŲ KUPONAI

Naudojamos priemonės - gintarinis aliejus, gintaro smėliukas, gintariniai šilti maišeliai, gintarinis čiužinukas, gintarinė pagalvė.

Anticeliulitinis gintarinis  masažas – kūno sveikatinimo ir gražinimo procedūra.  Šis masažas rekomenduojamas įvairaus amžiaus moterims, kurios nori pagreitinti lieknėjimo procesą, medžiagų apykaitą, atsikratyti celiulito. Vyresnio amžiaus moterims šis masažas padeda pristabdyti senėjimą, neleidžia taip greitai glebti ir vysti odai, mažina patinimus, šalina skysčių sankaupas, suteikia energijos ir žvalumo. Procedūros rezultatai yra pastebimi tiek išorėje, tiek organizmo viduje.

Relaksacija ant gintaro čiužinio
30
10.00 €

Phytomer masažai

60
68.00 €
DOVANŲ KUPONAI
Nuostabiai švari ir sveika oda miesto ritmu gyvenančioms moterims - tik dėl individualiai sudaromos procedūros pavargusiai ir nevienodo atspalvio odai.
75
58.00 €
DOVANŲ KUPONAI

Išskirtinė, prabangi, jauninamoji procedūra. Alternatyva plastinei veido odos patempimo operacijai. Ypatingas osteopatinis veido masažas su specialiais aksesuarais : voleliu ir lazdele. Šilta vaškinė veido kaukė ypač stangrina odą ir efektingai lygina raukšles.

75
73.00 €
DOVANŲ KUPONAI

Ypatingai drėkinanti procedūra. Trigubas drėkinimas. Ypatingas masažas ir 3 kaukės. Rezultatas : skaisti, stangri, švytinti, sudrėkinta ir pamaitinta oda. Sumažėja smulkios raukšlelės, paryškėja veido kontūrai.

45
32.00 €
DOVANŲ KUPONAI
Veido masažas sumažina įtampą, nuovargį, pagerina miego kokybę. Tai masažas, apjungiantis veido, kaklo ir dekolte zonas, naudojant įvairius, individualiai parenkamus produktus
75
48.00 €
DOVANŲ KUPONAI

Procedūra skirta papilkėjusiai, švytėjimą praradusiai, kombinuotai, riebiai veido odai. Poveikis: detoksikuoja,   papildo deguonimi, valo, suteikia matiškumo ir švytėjimo, sutraukia poras.

75
48.00 €
DOVANŲ KUPONAI

Drėkinamoji procedūra, padeda išlaikyti odą stangrią, elastingą, lygią ir jaunatvišką. Lėtina raukšlių atsiradimą ir stabdo senėjimo požymius.

75
48.00 €
DOVANŲ KUPONAI
Pašalina negyvas odods ląsteles, nešvarumus, papildo odą deguonimi, atgaivina, sureguliuoja riebalinių liaukų veiklą ir suteikia švarumo pojūtį.
90
73.00 €
DOVANŲ KUPONAI

Procedūros metu atliekamas kūno šveitimas. Jūros druskos kristalai, oligomeras, jūros dumblių aliejai - gerai nušveičia, papildo mineralinėmis medžiagomis, tonizuoja ir stangrina odą.
Atliekamas Thai masažo technikos įkvėptas atpalaiduojamasis masažas, ramina, gerina nuotaiką, suteikia energijos. Masažas atliekamas pasitelkiant karštus maišelius "bolusus", kurie yra pripildyti jūros druskos kristalų ir levandų žiedų. Šiluma atpalaiduoja, jūros druska remineralizuoja, levandos žiedai ramina.
Procedūros pabaigoje visas kūnas išmasažuojamas drėkinamojo pieneliu ir serumu, kuris puikiai sudrėkina, pamaitina ir sušvelnina kūno odą.
Veido oda yra nuvaloma, nušveičiama, naudojama drėkinamoji kaukė. Oda tampa sudrėkinta, pamaitinta, švelni, spindinti ir gaivi, kaip ryto rasa.
Ši SPA holistinė procedūra - vandenyno pojūtis, suteikiantis gyvybingumo, puikiai nuraminantis kūną ir sielą.

120
103.00 €
DOVANŲ KUPONAI

SPA holistinė kūno ir veido procedūra. Atsipalaidavimas, drėkinimas, valymas. Vandenyno pojūtis suteikiantis gyvybingumo, nuraminti kūną ir sielą.

90
73.00 €
DOVANŲ KUPONAI
Kūno įvyniojimo procedūra, skirta toksinų šalinimui, lieknėjimui, celiulito mažinimui, atsipalaidavimui. Kūno šveitimas Lufos kempine, įvyniojimas su jūros dumbliais, įmasažuojami kremai ir serumai.
60
53.00 €
DOVANŲ KUPONAI
Procedūra sumažina strijas, mažina riebalų kaupimąsi, pašalina šlakus ir toksinus, efektyviai kovoja su celiulitu ir strijomis, stangrina ir tonizuoja suglebusią odą.
Kūno šveitimas Lufos kempine, įvyniojimas su jūros dumbliais, įmasažuojami kremai ir serumai.
75
73.00 €
DOVANŲ KUPONAI

Liekninamoji procedūra - vienu metu lieknina, grakština kūno linijas, mažina celiulitą. Procedūros metu skatinama kolageno ir elastino skaidulų sintezė, greitėja lipolizės procesai, mažinama lipogenezė, mažėja celiulito požymiai, skatinama medžiagų apykaita, valo organizmą nuo šlakų ir toksinų, lieknina,  gerina savijautą ir nuotaiką.

60
43.00 €
DOVANŲ KUPONAI

Aksominė kūno šveitimo procedūra šalinanti nešvarumus, negyvas odos ląsteles. Gerina odos tonusą, suaktyvina kraujotaką, išvalo poras, greitina odos atsinaujinimą, didina elastingumą.

90
73.00 €
DOVANŲ KUPONAI

Nauja holistinė kūno ir odos puoselėjimo procedūra.
Visapusiškas rūpestis klientu : grožis ir gera savijauta.
Originali procedūra kuri priverčia jūsų odą dirbti.
Išskirtinumas ir originalumas - manualinė masažo technika. 65 judesių originalus viso kūno masažas sukurtas Phytomer, bendradarbiaujant osteopatų konsultantams ir tarptautiniam « Phytomer » mokymo centrui. Visa apimantis holistinis metodas leidžia atsipalaiduoti ir atgauti jėgas nuo kojų purštų iki plaukų galiukų.
3 nauji specifiniai profesionalūs produktai, kurių pagrindas - Oligomer.  

 

Purvas ir parafino terapija

30
18.00 €
DOVANŲ KUPONAI

Procedūros metu yra nuvalomas veidas, uždedama Sapro Gel kaukė, įmasažuojamas Phytomer kremas.

Procedūros poveikis:

 • Ramina ir atpalaiduoja;
 • Valo poras;
 • Naikina aknę;
 • Pašalina nešvarumus iš gilesnių sluoksnių;
 • Nuvalo negyvas odos ląsteles;
 • Suteikia odai šilkinio švelnumo;
 • Stabdo odos senėjimą.
Viso kūno įvyniojimas Sapro Gel
50
33.00 €
DOVANŲ KUPONAI
Anticeliulitinis purvo įvyniojimas + masažas (Sapro Gel)
60
38.00 €
DOVANŲ KUPONAI
20
8.00 €

Fangoparafinas – tai parafinas su vulkaninės kilmės purvo priemaišomis, kurio aplikacijos ne tik malšina uždegiminius procesus, bet ir efektyviai gydo sąnarių ligas, taip pat padeda esant judamojo aparato ar neurologinio pobūdžio sutrikimams.

Anksčiau iš baltojo parafino gamintos aplikacijos buvo kaitinamos prietaise, kuris šilumą koncentruodavo gaminio centre, tad neretai tos vietos parausdavo ar net nudegdavo. Įsigijus naujausios kartos aparatą, atsirado galimybė aplikacijoms naudoti fango parafiną. Aplikacijos visiškai saugios -  dėl tolygiai jose pasiskirsčiusios šilumos išvengiama nudegimo. Vulkaninės kilmės priemaišose gausu mineralų ir mikroelementų. Šiuo aparatu paruoštos šiltos aplikacijos dedamos ant sąnarių, stuburo, ties juosmeniu, priklausomai nuo to, kuo pacientas serga.

Šios procedūros ne tik gerina kraujotaką, malšina sąnarių skausmą, bet ir mažina uždegiminius procesus, sykiu stiprina organizmo imuninę sistemą.

1 vnt.
7.00 €

Dažniausiai purvu gydomos judamojo ir atramos aparato ligos (lėtiniai artritai, deformuojamosios artrozės, osteochondrozė, raumenų ir raiščių pažeidimai, sąnarių ligos), periferinės ir centrinės nervų sistemos ligos (radikulitai, po stuburo diskų pašalinimo operacijų, po galvos smegenų uždegimų, traumų), odos ligos (lėtinė egzema, neurodermitas, psoriazė), lytinių organų ligos (gimdos uždegimai, moterų nevaisingumas, lėtiniai prostatitai). Taip pat gydomasis purvas naudojamas ir esant kraujotakos sutrikimams, po traumų, sumušimų. Stomatologijoje gydomasis purvas naudojamas dantenų ligoms gydyti.

Gydomojo purvo procedūras turi skirti gydantis gydytojas kiekvienam pacientui individualiai, atsižvelgdamas į sveikatos būklę.

15
8.00 €

Odą gaivinančios, maitinančios ir puoselėjančios parafino vonelės rankoms idealiai tinka šaltuoju metų laiku. Ypač naudinga šąlančiai ir linkusiai skilinėti rankų odai. Plaštakos panardinamos į šiltą parafiną, prisotintą įvairių naudingųjų medžiagų, tada įvyniojamos į specialų  plastiką ir pirštines. Šiltas parafinas padeda naudingosios medžiagoms prasiskverbti į gilesnius odos sluoksnius, lygina, ramina ją. Parafino vonelė sušildo rankų odą ir atveria poras - gerėja kraujotaka, oda jaunėja, suminkštėja raginis jos sluoksnis, atsiveria poros, visos aktyviosios medžiagos prasiskverbia į giluminius sluoksnius. Šiluma verčia odą prakaituoti, taip pasišalina toksinai.
Teigiama, kad parafino terapijos efektas išlieka ilgiau nei savaitę.
Gydytojai ją rekomenduoja visiems, kurių kraujotaka sutrikusi. Ypač pravartu besiskundžiantiems šąlančiomis galūnėmis. Vonelės sumažina lėtinio artrito skausmus, atpalaiduoja įsitempusius raumenis, pagerina sąnarių lankstumą, atpalaiduoja pavargusias rankas, šildo šąlančias rankas, gerina kraujotaką.
Nebijokite nudegti: parafinas yra mažai pralaidus šilumai, todėl šilumą atiduoda po truputį. Tai veiksminga procedūra sausai, jautriai, darbų išvargintai ir pakenktai rankų odai.
Jei rankų oda nualinta, vienos procedūros gali ir neužtekti - kartais reikia viso kurso.

Hidroterapija

15
7.00 €

Perlinės vonios – tai vonios, prisotintos oro burbuliukų. Odos nervinius receptorius veikia temperatūros ir mechaninis faktoriai. Odą veikia kontrastinė temperatūra (dėl skirtingo vandens dujų šilumos laidumo ir šilumos imlumo). Perlinės vonios ramina centrinę nervų sistemą, mažina dirglumą, didina organizmo reaktyvumą, gerina kraujotaką, aktyvina medžiagų apykaitą.

15
9.00 €

Perlinės vonios  tai prisotintos oro burbuliukų. Odos nervinius receptorius veikia temperatūros ir mechaninis faktoriai. Odą veikia kontrastinė temperatūra (dėl skirtingo vandens dujų šilumos laidumo ir šilumos imlumo). Perlinės vonios ramina centrinę nervų sistemą, mažina dirglumą, didina organizmo reaktyvumą, gerina kraujotaką, aktyvina medžiagų apykaitą.
Mes siūlome perlines vonias su sertifikuotais, ekologiškais bei natūraliais produktais: su dilgėlių, pušų ar raminančiu vaistažolių ekstraktais, taip pat su juodosios jūros druska, aromatizuota natūraliais eteriniais aliejais - eukaliptų ar lavandos.

Ekstraktai - tai vandeninės ištraukos, kurių sudėtyje nėra jokių konservantų, stabilumą 1-2 metus užtikrina vandenyje tirpios biologiškai aktyvios medžiagos: saponinai, flavonoidai, angliavandeniai, vitaminai, mineralinės medžiagos ir kt. Visi ekstraktai gerai ištirti, gauti labai geri rezultatai, taikant juos reabilitaciniam gydymui, esant odos, sąnarių, širdies ir kraujagyslių susirgimams bei profilaktikai. 

15
9.00 €

Perlinės vonios  tai prisotintos oro burbuliukų. Odos nervinius receptorius veikia temperatūros ir mechaninis faktoriai. Odą veikia kontrastinė temperatūra (dėl skirtingo vandens dujų šilumos laidumo ir šilumos imlumo). Perlinės vonios ramina centrinę nervų sistemą, mažina dirglumą, didina organizmo reaktyvumą, gerina kraujotaką, aktyvina medžiagų apykaitą .

 Mes siūlome perlines vonias su sertifikuotais, ekologiškais bei natūraliais produktais: su dilgėlių, pušų ar raminančiu vaistažolių ekstraktais, taip pat su juodosios jūros druska, aromatizuota natūraliais eteriniais aliejais - eukaliptų ar lavandos.

Aromatizuota jūros druska su aukščiausios kokybės ekologiškais ir natūraliais eteriniais aliejais, gydomosioms, profilaktinėms, tonizuojamosioms vonioms ruošti.

 

 

20
8.00 €

Mineralinio vandens vonia. Pacientas patogiai atsigula chlorido-natrio, kalcio mineralinio vandens vonioje. Vonios mineralizacija 20-22 g/l. Mineralinio vandens temperatūra vonioje 35-38°C. Vonios trukmė laipsniškai ilginama nuo 10 iki 20 min. Vonios atliekamos kas antrą dieną arba dvi dienas iš eilės, trečią dieną darant pertrauką. Gydymo kursas iki 12-15 vonių. Pakartotiniai vonių kursai rekomenduojami po 2-3 mėn.

Po vonios oda nusausinama (be trynimo judesių)  rankšluosčiu. Po procedūros reikalingas 20 - 30 minučių poilsis.

Gydomasis poveikis: atsipalaiduoja raumenys, numalšinami kraujagyslių spazmai, pagerėja širdies veikla, medžiagų apykaita, neuroreguliacinės organizmo funkcijos, stiprinamas imunitetas.

Vonios rekomenduojamos ir veiksmingos gydant kai kurias kraujotakos, kvėpavimo, virškinimo, endokrinines, nervų, sąnarių ligas.

20
9.00 €

Perlinė mineralinio vandens vonia.  Pacientas patogiai atsigula chlorido-natrio, kalcio mineralinio vandens vonioje. Procedūros metu vonia papildomai yra įsotinama oro burbuliukais. Vonios mineralizacija 20-22 g/l. Mineralinio vandens temperatūra vonioje 35-38°C. Vonios trukmė laipsniškai ilginama nuo 10 iki 20 min. Vonios atliekamos kas antrą dieną arba dvi dienas iš eilės, trečią dieną darant pertrauką. Gydymo kursas iki 12-15 vonių. Pakartotiniai vonių kursai rekomenduojami po 2-3 mėn.

Po vonios oda nusausinama (be trynimo judesių)  rankšluosčiu. Po procedūros reikalingas 20 - 30 minučių poilsis.

Gydomasis poveikis: atsipalaiduoja raumenys, numalšinami raumenų ir kraujagyslių spazmai, pagerėja širdies veikla, medžiagų apykaita, neuroreguliacinės organizmo funkcijos, stiprinamas imunitetas.

Gydomąjį mineralinio vandens poveikį papildo į vandenį pučiamas oras, kuris vonios aplinkoje padidina įsotinimą deguonimi.Oro burbuliukai masažuoja, atpalaiduoja raumenis, raminamai veikia centrinę nervų sistemą.

Vonios rekomenduojamos ir veiksmingos gydant kai kurias kraujotakos, kvėpavimo, virškinimo, endokrinines, nervų, sąnarių ligas.

20
11.00 €

Procedūros aprašymas: pacientas patogiai atsigula chlorido-natrio, kalcio mineralinio vandens vonioje. Procedūros metu vonia papildomai yra įsotinama oro burbuliukais ir vaistažolių ekstraktu. Vonios mineralizacija 20-22 g/l. Mineralinio vandens temperatūra vonioje 35-38°C. Vonios trukmė laipsniškai ilginama nuo 10 iki 20 min. Vonios atliekamos kas antrą dieną arba dvi dienas iš eilės, trečią dieną darant pertrauką. Gydymo kursas iki 12-15 vonių. Pakartotiniai vonių kursai rekomenduojami po 2-3 mėn.
Po vonios oda nusausinama (be trynimo judesių) rankšluosčiu. Po procedūros reikalingas 20 - 30 minučių poilsis.
Gydomasis poveikis: atsipalaiduoja raumenys, numalšinami kraujagyslių spazmai, pagerėja širdies veikla, medžiagų apykaita, neuroreguliacinės organizmo funkcijos, stiprinamas imunitetas.

Gydomąjį mineralinio vandens poveikį papildo į vandenį pučiamas oras, kuris vonios aplinkoje padidina įsotinimą deguonimi.Oro burbuliukai masažuoja, atpalaiduoja raumenis, raminamai veikia centrinę nervų sistemą.
Mineralinio vandens poveikį taip pat papildo naudojami vaistažolių ekstraktai:
• Naturalus beržų lapų ir pumpurų ekstraktas – naudojamas tonizuojamosioms vonioms ruošti, tinka suaugusiesiems ir vaikams. Naudojamas esant odos pažeidimams, bėrimams, sąnarių uždegimui, spazmams.
• Naturalus pušų ekstraktas - naudojamas esant centrinės ir periferinės nervų, širdies kraujagyslių sistemų sutrikimams, reumatiniams skausmams.
• Naturalus dilgėlių ekstraktas - naudojamas sąnarių, nugaros uždegimui, skausmams mažinti, bendram organizmo peršalimui ir nuovargiui šalinti.
• Naturalus kadagių ekstraktas - naudojamas organizme susikaupusioms druskoms, šlakams šalinti, sąnarių skausmui slopinti, celiulitui, lengvam organizmo peršalimui gydyti.
Fizinės medicinos ir reabiliatacijos gydytojas, atsižvelgdamas į paciento sveikatos būklę, paskirs reikiamą vaistažolių ekstraktą.
Vonios rekomenduojamos ir veiksmingos gydant kai kurias kraujotakos, kvėpavimo, virškinimo, endokrinines, nervų, sąnarių ligas.

20
14.00 €

Povandeninio masažo metu šilto vandens srovė atpalaiduoja raumenis, pašalina jų nuovargį, malšina raumenų skausmą, gerina kraujotaką, medžiagų apykaitą, mažina vegetacinius ir reflektorinius sutrikimus. Povandenis masažas rekomenduojamas esant judėjimo atramos sutrikimams, sergant periferinės nervų sistemos, lėtinėmis plaučių, virškinamojo trakto ligomis, bendram organizmo stiprinimui, odos ir raumenų tonuso gerinimui.
Tai efektyvi gydymo priemonė žmonėms, turintiems antsvorio problemų, išryškėjus celiulito požymiams ar jo profilaktikai, siekiant padailinti kūno linijas laikantis dietų ar staigaus svorio numetimo odos elastingumui atstatyti.

15
6.00 €

Sūkurinės kojų – rankų vonelės. Tai šiltos vietinės vonelės (apatinėms galūnėms – kojos įmerkiamos iki kelių, viršutinėms galūnėms – rankos įmerkiamos iki žastų), kurių metu dėl temperatūros pokyčio prasiplečia kraujagyslės, vandens srovė audinius masažuoja, atpalaiduoja, gerina audinių aprūpinimą maisto medžiagomis, skatina gijimo procesus. Šios vonelės ypač tinka gydant potrauminius sutrikimus, kontraktūras, sąnarių ir raumenų pažeidimus, kraujotakos sutrikimus galūnėse. Šį vonia tinka tiems, kuriems dėl sveikatos būklės negalima skirti viso kūno vonios.  

• sūkurinės kojų vonios - normalizuoja organizmo funkcijas, gerina kraujotaką.

15
6.00 €

Sūkurinės kojų – rankų vonelės. Tai šiltos vietinės vonelės (apatinėms galūnėms – kojos įmerkiamos iki kelių, viršutinėms galūnėms – rankos įmerkiamos iki žastų), kurių metu dėl temperatūros pokyčio prasiplečia kraujagyslės, vandens srovė audinius masažuoja, atpalaiduoja, gerina audinių aprūpinimą maisto medžiagomis, skatina gijimo procesus. Šios vonelės ypač tinka gydant potrauminius sutrikimus, kontraktūras, sąnarių ir raumenų pažeidimus, kraujotakos sutrikimus galūnėse. Šį vonia tinka tiems, kuriems dėl sveikatos būklės negalima skirti viso kūno vonios.  

30
8.00 €

Tai procedūra, kurios metu  jūsų kūnas veikiamas  nuolatinės galvaninės elektros srovės ir vandens gydomųjų savybių. Rankos ir kojos panardinamos į atskiras kiekvienai galūnei voneles, kurių sienelėse įtaisyti elektrodai. Priklausomai nuo susirgimo ir pasirinktos programos, srovė gali veikti vietiškai kiekvieną galūnę arba tekėti lanku iš vienos galūnės į kitą.

Tai natūralus ir efektyvus gydymo būdas per odą pašalinti iš organizmo susikaupusius toksinus ir kenksmingas medžiagas, dėl kurių dažnai jaučiame įvairius negalavimus ir ligų simptomus.
Neigiamų jonų srovė, tekėdama mūsų organizmu, prisijungia teigiamo krūvio toksinus ir kitas kenksmingas medžiagas bei pašalina jas į vandenį per odos poras. Tokiu būdu iš organizmo pašalinami neteisingos mitybos bei užterštos aplinkos palikti pėdsakai, susikaupę toksinai, druskos, sunkieji metalai ir kitos žalingos medžiagos.

Pasak rytiečių, atliekančių šias procedūras, terapinius kursus kelis kartus į metus, galvaninę vonia lengvai padeda atstatyti gyvybinę kūno energiją, gerina medžiagų apykaitą ir kraujotaką.
Be to, ji gerina miego kokybę, stabdo senėjimo procesus, mažina viršsvorį ir stiprina imuninę sistemą.

Tai visškai neskausminga, relaksacinė sveikatinimo terapija tiek turintiems sveikatos sutrikimų, tiek norintiems profilaktiškai savimi pasirūpinti ir atstatyti savo gyvybingumą.

60
15.00 €
DOVANŲ KUPONAI

Pirtis teigiamai veikia organizmą peršalimo atveju ir tinka jo profilaktikai, todėl rekomenduojama sergant chronišku bronchitu, kataru ir kitais plaučių susirgimais. Teigiamai veikia skaudamus sąnarius, raumenis, raiščius. Per odą intensyviai pašalinamos įvairios druskos ir šlakai, inkstai buvimo pirtyje metu dirba mažiausiu pajėgumu. Pirtis puikiai padeda kenčiant nuo padidėjusių inkstų ir tulžies akmenų skausmų.
Pirtis yra labai naudinga sergant visomis nervų sistemos ligomis. Pirtis rekomenduojama sergant depresija, varginant įkyrioms mintims, kasdieniniams rūpesčiams, negalint atsipalaiduoti, kenčiant nuo miego ar organizmo paros ritmų sutrikimo.
Asmenims, patyrusiems daug stresų, ypač padės pirties ir mineralinio vandens baseino kompleksas.
Pirtis gerina odos tonusą, išlygina raukšles, pagerina odos regeneraciją, iš organizmo pasišalina šlakai.

Haloterapija

30
9.00 €

Haloterapija – tai tarsi eliksyras žmogaus plaučiams, profilaktika odai bei poilsis organizmui.

Druskų kambaryje lubos, sienos ir grindys yra padengtos storu druskos kristalų sluoksniu. Čia palaikoma pastovi drėgmė, temperatūra ir druskų aerozolio koncentracija. Pagrindinis gydomojo mikroklimato faktorius – per specialias  angas į patalpą pučiamas sausas druskų aerozolis, kuris per kvėpavimo takus patenka giliai iki smulkiųjų bronchų ir pagerina virpamojo epitelio funkciją  - pacientas ima lengviau atsikosėti, pradeda valytis bronchai, pasidaro lengviau kvėpuoti.

Gydymas druska tinka ir vaikams, ir suaugusiems.

Šis NaCl (valgomosios druskos) aerozolis pasižymi priešuždegiminiu, broncholitiniu, mukolitiniu (sekretą skystinančiu) veikimu, turi bakteriocidinį, bakteriostatinį poveikį kvėpavimo takams – bronchams.

Plačiai ir efektyviai gydomos kvėpavimo takų ligos: bronchinė astma, bronchektazinė liga, bronchitai, sinusitai, laringitai, odos ligos. Minimalus rekomenduojamas gydymas haloterapijos metodu – 10 seansų. Lėtinėmis plaučių ligomis sergantiems druskų kambaryje rekomenduojama apsilankyti 20-28 kartus.

Ergoterapija

Ergoterapija individuali
nuo 30 iki 45
12.00 €
DOVANŲ KUPONAI
Ergoterapija grupėje (4-5 asmenims)
nuo 30 iki 45
8.00 €

Psichoterapija

Relaksacijos seansas grupėje su psichologu
30
9.00 €
30
7.00 €

Relaksacija, arba atsipalaidavimas tai:
valingas arba nevalingas organizmo gebėjimas atpalaiduoti raumenis ir pašalinti kūno įtampą (fizinis atsipalaidavimas), ir/arba gebėjimas pašalinti psichologinę bei dvasinę įtampą, nusiraminti, patekti į ramybės būseną (psichinis atsipalaidavimas). Relaksacija – saugus ir efektyvus streso įveikimo bei gyvenimo kokybės gerinimo būdas.

Relaksacijos pratybų metu žmogus išmoksta valingai atsipalaiduoti, o reguliariai praktikuojantis atkuriami fiziologiniai ir psichologiniai organizmo resursai, todėl pagerėja fizinė ir psichologinė savijauta, žmogaus jaučia mažiau nerimo, labiau pasitiki savimi.

Atsipalaidavus:

 • Sumažėja raumenų įtampa;
 • Sulėtėja kvėpavimas;
 • Sumažėja kraujospūdis;
 • Sumažėja smegenų aktyvumas;
 • Sulėtėja širdies ritmas.

Relaksacijos pratybų teikiama nauda:

 • Padeda išvengti organizmo arba protinės veiklos išsekimo, nes per stipri, užsitęsusi arba nuolatinė įtampa griauna mūsų adaptacinius mechanizmus;
 • Padeda gydyti ligas, susijusias su stresu;
 • Padeda pašalinti liguistą nerimą bei jo psichologines ir fiziologines apraiškas.

Medicininės paslaugos

22.00 €
DOVANŲ KUPONAI
Papildoma pėdų terapija pavargusioms, prakaituojančioms, kaistančiom ar sausom pėdom
Gydomasis pedikiūras ir pėdų masažas
15
27.00 €
DOVANŲ KUPONAI
Gydomasis pedikiūras ir kojų (blauzdų ir pėdų) masažas
20
30.00 €
DOVANŲ KUPONAI
Po pedikiūro gaivinanti arba maitinanti kaukė
4.00 €
Mitybos programos sudarymas
50.00 €
DOVANŲ KUPONAI
Kraujospūdžio matavimas
3.00 €
Laboratoriniai tyrimai (asortimentas ir kainos II a. Registratūroje)
0.00 €
Injekcija į raumenį, paodį (be medikamentų kainos)
3.00 €
Injekcija į veną (be medikamentų kainos)
4.00 €
Infuzija į veną (be medikamentų kainos)
6.00 €
Perrišimas
4.00 €
Žaizdos (nepūlingos) tvarkymas
4.00 €